Obec Slup

Obec Slup
    1. Firma JUKKA v úterý 13. dubna 2021 v čase 14. 15 - 14.45 hodin u autobusové zastávky v obci Slup bude prodávat: stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupovité, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně, višně, třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky keřové a stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, kiwi, fíkovníky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky, stálozelené magnólie, převislé vrby, převislé moruše, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.
    2. Oznamujeme občanům, že v sobotu 17. dubna 2021 v době od 8:00 do 8:30 hodin bude proveden sběr nebezpečného odpadu v obci Slup u zastávky autobusu. Jedná se o tyto druhy odpadu: agrochemický odpad, barvy, tiskařské barvy, lepidla a pryskyřice obsahující nebezpečné látky, rozpouštědla, kyseliny, zásady, obaly obsahující nebezpečné látky, detergenty-odmašťovací přípravky, fotochemikálie, nepoužitá cytostatika-léky, baterie a akumulátory, zářivky a jiný odpad obsahující rtuť, dřevo obsahující nebezpečné látky, motorové oleje, pneumatiky z osobních vozidel a motocyklů. Tekuté a sypké odpady budou odebírány pouze v uzavřených obalech (plastových, kovových nebo papírových).
    3. Sportovní fotbalový klub a Sbor dobrovolných hasičů ve Slupi oznamuje občanům, že v sobotu 17.4.2021 provedou v obci Slup sběr vysloužilých elektrospotřebičů a starého železa. Elektroodpad a železo dejte do 9:00 před svůj dům. Těžší kusy pomohou hasiči a fotbalisté vynést. Těžší elektrospotřebiče a železo nahlašte p. Slezákovi na telelefonní číslo 604238675.                                                                             

 

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

Obec Slup

Obec Slup

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.