Obec Slup

Obec Slup
  1. Oznamujeme občanům, že od ledna lze na Obecním úřadě ve Slupi v úředních hodinách uhradit místní poplatek za popelnice a psa. Poplatky však vzhledem k hygienickým požadavkům doporučujeme uhradit bankovním převodem na účet číslo: 158 349 5379 / 0800. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a adresu objektu. Samolepky na popelnice zaplacené přes účet vám budou doručeny. Výše poplatků je uvedená na úřední a elektronické desce. Poplatky jsou splatné do 30.března 2021.
  2. Informuje občany, že ve Slupi u obecního úřadu a v Oleksovičkách u zastávky autobusu jsou umístěny kontejnery na odložení vánočních stromků. Informujeme občany, že kontejnery budou přistaveny do 17.1.2021.
  3. Oblastní charita Znojmo informuje, že od 1. 1. do 10. 1. 2021 bude probíhat pouze online koleda. Informační letáček s číslem účtu, na který můžete přispět je vyvěšen na informačních deskách a webu Obce Slup. Doplnění: Oblastní charita Znojmo informuje, že v Obci Slup jsou pokladničky na příspěvek koledy TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY umístěny v kostele, prodejně potravin JUGA a na Obecním úřadě ve Slupi.

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

Obec Slup

Obec Slup

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.