Obec Slup

Dnes je Sunday 01/26/20,
svátek má Zora
XV. ročník Slavnosti chleba jsou minulostí (09/19/19)

Slavnosti chleba 2019

V sobotu 7.září 2019 se ve Slupi uskutečnily tradiční Slavnosti chleba. Hlavním programem této akce byla přehlídka folklorních souborů z regionu Jižní Moravy, národnostních menšin žijících na území Jihomoravského kraje, ale i ze Slovenska. V rámci doprovodného programu byl jarmark, historická řemesla, stánky s občerstvením, burčákem a čerstvým pečivem. Řada dalších aktivit souběžně probíhala na více místech, tak jak bylo uvedeno v programu.

Sobotní den nebyl počasím příliš přívětivý, pře to byla účast srovnatelná s předchozími "silnými" ročníky. Stále rostoucí skvělá organizace a profesionální přístup všech účastníků a organizátorů vytvořila dobrou náladu a radost u většiny návštěvníků. Oficiální zhodnocení brzy najdete na webu Slavností chleba, již nyní je potřeba vyslovit poděkování všem, jak na straně účinkujících a organizačního týmu, tak na straně Vás - návštěvníků této skvělé akce.

Organizační tým XV. ročníku Slavností chlebaZhodnocení XV. ročníku Slavnosti chleba je dostupné na webu Slavností chleba >>>

Slavnosti chleba 2019 pořadatelé a sponzoři Slavností chleba 2019
Počet názorů na článek: 2 Zobrazit názory Přidat názor