Obec Slup

Dnes je Wednesday 07/30/14,
svátek má Bořivoj

Aktuální počasí na Znojemsku

Meteorologická stanice Kuchařovice - oblačnost: 8/8, teplota: 26.1° C
Teplota:26.1° C
Oblačnost:zataženo (8/8)
Vítr:6 m/s
nárazově:11 m/s
30.7.2014 16 hod.
Předpověď počasí
Tlak vzduchu: 1005.7 hPa
Východ a západ slunce Východ: 05:26
Západ: 20:37
Dorůstající srpek, stáří měsíce: 18, další úplněk nastane 10.8. 20:20 Dorůstající srpek
Příští úplněk:
10.8. 20:20


Rozpis utkání SFK Slup na sezonu 2009/2010 podzim

(aktuality hledejte v sekci aktuálně, rubrice Sport a turistika aktuálně)

SFK Slup „A“ III. třída skupina A

  • 16. 8. Křepice – Slup 16:30
  • 23. 8. Slup – Mramotice 16:30
  • 30. 8. Mikulovice – Slup 16:30
  • 6. 9. Slup – St. Petřín 16:30
  • 13. 9. Slup – Přímětice 16:00
  • 20. 9. IE Znojmo – Slup 10:15
  • 27. 9. Slup – Hostim 16:00
  • 4. 10. Šatov – Slup 12:30
  • 11. 10. Slup – Chvalovice 15:00
  • 18. 10. Štítary – Slup 15:00
  • 25. 10. Slup – Pavlice 14:30
  • 1. 11. Micmanice – Slup 14:00
  • 8. 11. Slup – Jevišovice 14:00

SFK Slup „B“ IV. Třída skupina C

  • 15. 8. Slup – Krhovice 16:30
  • 23. 8. Hrabětice – Slup 16:30
  • 29. 8. Slup – Hevlín 16:30
  • 6. 9. Velký Karlov – Slup 16:30
  • 13. 9. Lechovice – Slup 16:00
  • 19. 9. Slup – Dyje 16:00
  • 27. 9. Dyjákovice – Slup 16:00
  • 3. 10. Slup – Čejkovice 15:30
  • 11. 10. Havraníky – Slup 15:00
  • 17. 10. Slup – Jaroslavice 15:00
  • 24. 10 . Břežany – Slup 14:30 31. 10. Slup – Mackovice 14:00 7. 11. Božice – Slup 14:00

SFK Slup žáci okresní soutěž

  • 6. 9. Slup – Mramotice 14:30
  • 13. 9. Mikulovice – Slup 14:00
  • 19. 9. Slup – Dobšice B 14:00
  • 27. 9. Slup – Únanov 14:00
  • 4. 10. Štítary – Slup 13:30
  • 11. 10. Slup – Hevlín 13:00
  • 18. 10. Jaroslavice – Slup 13:00
  • 25. 10. Slup – Pavlice 12:30
  • 1. 11. Micmanice – Slup 12:00

Zpracoval pro obecní stránky Petr Řezníček



Rozpis utkání SFK pro podzim 2008 (04/15/08)

SFK Slup "A"  sk. III.A



1. Slup - St. Petřín         10.8.    16:30    NE

2. IE Znojmo B - Slup   17.8.    10:15    NE

3. Slup - Mikulovice       24.8.    16:30    NE

4. Štítary - Slup              31.8.     16:30   NE

5. Slup - Jevišovice B     5.9.     17:00    Pá

6. Mramotice - Slup       14.9.    16:00    NE

7. Slup - Křepice            21.9.    16:00   NE

8. Přímětice A - Slup     28.9.     10:15   NE

9. Slup - Chvalovice      5.10.     15:30   NE

10. Slup - Únanov B    12.10.     15:30   NE

11. Dobšice - Slup      19.10.     10:15   NE

12. Slup - Micmanice  26.10.     14:00   NE

13. Bantice - Slup           2.11.     13:30   NE

14. St. Petřín - Slup         8.11.    13:30   SO




SFK Slup "B"  sk. IV.D



1. Jaroslavice B - Slup  10.8.    16:30    NE

2. Slup - Suchohrdly      16.8.    16:30    SO

3. Krhovice  - Slup          24.8.    16:30    NE

4. Slup - Lechovice        30.8.     16:30   SO

5. Chvalovice B - Slup     6.9.     16:30    SO

6. Slup - Čejkovice         13.9.    16:00    SO

7. Šatov B - Slup             20.9.    16:00    SO

8. Slup - Konice              27.9.     16:00   SO

9. Dyje - Slup                   5.10.     16:00   NE

10.     V O L N O             12.10.                  NE

11. Slup - Havraníky      18.10.     15:00   SO

12. Slup - Jroslavice B  25.10.     14:00   SO



SFK Slup žáci sk. B



1. Slup - Loděnice        26.10.    11:45    NE

2.        V O L N O             31.8.                   NE

3. Slup - Jaroslavice        7.9.     14:15    NE

4. Macvice - Slup             14.9.    10:00    NE

5. Slup - Jezeřany            21.9.    13:45    NE

6. Slup - Hevlín                27.9.     13:45    SO

7. Troskotovice -Slup      4.10.    13:15     SO

8. Slup - Micmanice      12.10.    13:15     NE

9. Vedrovice - Slup         19.10.    12:45    NE


Tabulky výsledků 2006/2007



Okresní přebor
pořadíbody
1. Hostěradice54
2. Hatě A54
3. Hor. Kounice A46
4. Oleksovice42
5. Pavlice A42
6. Hrádek36
7. Tasovice B36
8. Suchohrdly u Zn.34
9. Rakšice32
10. Práče29
11. Bohutice29
12. Olbramovice A28
13. Slup A19
14. Micmanice14


IV.C
pořadíbody
1. Dyjakovice57
2. Havraníky57
3. Litobratřice52
4. Lechovice47
5. Mackovice43
6. Čejkovice40
7. Dyje39
8. Velký Karlov26
9. Božice B26
10. Krhovice22
11. Slup B17
12. Valtrovice13
13. Břežany B3


Žáci skupina B
pořadíbody
1. Božice56
2. Břežany55
3. Jaroslavice50
4. Hrádek43
5. Damnice37
6. Micmanice29
7. Slup28
8. Olbramovice23
9. Suchohrdly u Zn.20
10. Troskotovice18
11. Mackovice13
12. Valtrovice11


ROZLOSOVÁNÍ  SOUTĚŽÍ:    III.B - SLUP „A“  -  PODZIM 2007


Kolo      Datum                  Začátek                                       Utkání

1.           11.8.2007,  SO       10:15                    Slup A                  :                Břežany A
2.           19.8.2007,  SO       10:15                    Višňové B             :                Slup A
3.           25.8.2007,  SO       16:30                    Slup A                 :                Hor. Kounice B
4.           2.9.2007,  NE         15:00                    Dyjákovice           :                Slup A
5.           9.9.2007,  NE         16:30                    Slup A                  :                Šanov B
6.           15.9.2007,  SO       16:00                    Slup A                  :                Jezeřany
7.           23.9.2007,  NE       10:15                    Olbramovice B     :                Slup A
8.           29.9.2007,  SO       16:00                    Slup A                  :                Vydrovice A
9.           7.10.2007,  NE       15:30                    Troskotovice         :                Slup A
10.         14.10.2007,  NE     10:15                    Slup A                  :                Božice A
11.         20.10.2007,  SO     15:00                    Hrušovany n. J. B :                Slup A
12.         27.10.2007,  SO     14:00                    Slup A                  :                Mor. Krumlov B
13.         4.11.2007,  NE       13:30                    Loděnice               :                Slup A
14.         11.11.2007,  NE     13:30                    Břežany A             :                Slup A




ROZLOSOVÁNÍ  SOUTĚŽÍ:     IV.C - SLUP „B“  -  PODZIM 2007



Kolo      Datum                    Začátek                                     Utkání

1.           12.8.2007,  NE        16:30                   Čejkovice                 :                Slup B
2.           18.8.2007,  SO        16:30                   Slup B                       :                Miroslav C
3.           26.8.2007,  NE        16:30                   Litobratřice               :                Slup B
4.           1.9.2007,  SO          16:30                   Slup B                       :                Valtrovice
5.           8.9.2007,  SO          16:30                   Břežany B                 :                Slup B
6.           16.9.2007,  NE        10:15                   Suchohrdly u Mir. B :                Slup B
7.           22.9.2007,  SO        16:00                   Slup B                       :                Dyje
8.           30.9.2007,  NE        16:00                   Lechovice                 :                Slup B
9.           6.10.2007,  SO        15:30                   Slup B                       :                Krkovice
10.         13.10.2007,  SO      15:30                   Božice B                   :                Slup B
11.         21.10.2007,  NE      10:15                   Slup B                       :                Velký Karlov
12.         28.10.2007,  NE      14:00                   Havraníky                 :                Slup B
13.         3.11.2007,  SO        13:30                   Slup B                       :                Makovice
14.         10.11.2007,  SO      13:30                   Slup B                       :                Čejkovice



ROZLOSOVÁNÍ  SOUTĚŽÍ:     ŽÁCI C - SLUP   -  PODZIM 2007



Kolo      Datum                    Začátek                                     Utkání

1.          11.8.2007,  SO        14:15                        Slup                 :                Lechovice
2.          19.8.2007,  NE                                                          VOLNO
3.          25.8.2007,  SO        14:15                        Slup                 :                Práče
4.          1.9.2007,  SO          14:15                        Slup                 :                Hrádek
5.          9.9.2007,  NE          14:15                        Mackovice      :                Slup
6.          15.9.2007,  SO        13:45                        Slup                 :                Šanov
7.          23.9.2007,  NE        13:45                        Valtrovice       :                Slup
8.          29.9.2007,  SO        13:45                        Slup                 :                Suchohrdly u Mir.
9.          7.10.2007,  NE        13:15                        Jiřice               :                 Slup
10.        13.10.2007,  SO      13:15                        Slup                 :                Oleksovice
11.        21.10.2007,  NE      12:45                        Micmanice      :                Slup