Obec Slup

Dnes je Friday 04/03/20,
svátek má Richard

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Zápis dětí do Mateřské školy Slup na školní rok 2020 – 2021 Aktuality z naší MŠ NOVÉ [2.4.2020]

Zápis dětí do Mateřské školy Slup na školní rok 2020 – 2021 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním Covid-19 opatření k organizaci zápisů pro školní ... (zobrazit celý článek)

Velikonoční zpravodaj pro současnou těžkou dobu Křesťané v obci NOVÉ [1.4.2020]

Vážení, tradiční Velikonoční zpravodaj je pro Vás připraven. VELIKONOČNÍ ZPRAVODAJ PRO FARNOSTI HRÁDEK, DYJÁKOVICE, SLUP, VALTROVICE, STRACHOTICE, JAROSLAVICE 2020 (pro farnosti farních týmů) >>>

Hlášení rozhlasu 30.3.2020 Hlášení obecního rozhlasu NOVÉ [30.3.2020]

E.ON dodavatel el. energie oznamuje, že odečet elektroměrů v obci Slup a Oleksovičky proběhne ve čtvrtek 9. dubna 2020 v době od 8:00 do 16:00 hodin. Odečet bude proveden i u elektroměrů jiných dodavatelů elektřiny. Kdo z občanů nebude doma, ... (zobrazit celý článek)

Únor v MŠ Slup Aktuality z naší MŠ NOVÉ [28.3.2020]

ÚNOR – to je měsíc ptáků, chtějí něco do zobáku, první, druhý, třetí ke krmítku letí. Ve středu 12. února 2020 přijelo do školky loutkové divadlo Barborka s pohádkou O pejskovi a kočičce. Od 24. – 28. února si děti ... (zobrazit celý článek)

Informativní přílohy Policie ČR Znojmo pro širokou veřejnost Informace obecního úřadu [25.3.2020]

Informativní přílohy Policie ČR Znojmo pro širokou veřejnost Na níže uvedených odkazech najdete doporučení pro současnou situaci spojenou s virovou pandemii epidemii COVID-19, věnujte prosím pozornost seznamte se s obsahem na níže uvedených odkazech, případně šiřte dalším osobám. Doporučení pro ... (zobrazit celý článek)

Programové aktuality Rádia Proglas Křesťané v obci [24.3.2020]

Milí přátelé, posílám vám pozdrav a přání pokoje do vašich rodin. Vzhledem k současné situaci dochází v našem pravidelném programu ke změnám. Všechny platí do odvolání. Často se nyní ptáte na aktuální časy bohoslužeb, modliteb a dalších pořadů. Proto uvádím ... (zobrazit celý článek)

Aktuálně o koronaviru Informace obecního úřadu [21.3.2020]

Aktuální informace o epidemii COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 Ministerstvo zdravotnictví spustilo nové webové stránky ke koronaviru s centralizovanými informacemi (od 12.3.2020) >>> Využijte nově zřízenou telefonní infolinku s číslem 1212 Vážení občané naší obce, vzhledem k nastalé situaci, která se ... (zobrazit celý článek)