Obec Slup

Dnes je Friday 04/19/19,
svátek má Rostislav

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Žádost o vydaní voličského průkazu Nový soubor na úřední desce [11.4.2019]
Veřejná vyhláška - lesy [9.4.2019]
Nábor a den otevřených dveří PČR ve Znojmš POLICIE ČR informuje a radí NOVÉ [19.4.2019]

Nabídka Policie ČR - Územního odboru ve Znojmě I v tomto roce pořádáme již tradičně workshop s názvem "Policistou na zkoušku" a zároveň „Den otevřených dveří ÚO Znojmo“. Obě tyto akce proběhnou ve středu 5. června 2019 v areálu Policie ... (zobrazit celý článek)

Velikonoce Na aktuální téma NOVÉ [18.4.2019]

Velikonoce, svátky jara i svátky všech křesťanů Vážení, někteří vidí v nadcházejících svátcích hlavně jaro a počínající rozpuk přírody, pro jinou početnou skupinu je to doba navíc spojená s velkým zamyšlením. Ať už je Váš vztah k této době jakýkoliv, ... (zobrazit celý článek)

Hlášení rozhlasu 17.4.2019 Hlášení obecního rozhlasu NOVÉ [17.4.2019]

MUDr.Hulán oznamuje, že ve čtvrtek 18.dubna a 2.května v Jaroslavicích neordinuje Oznamujeme občanům, že z důvodu dvou státních svátků dojde k drobné změně v harmonogramu svozu odpadu: svoz papíru bude přesunut z pondělí 22.dubna na úterý 23.dubna, kdy bude svážen ... (zobrazit celý článek)

Pořad bohoslužeb od 14.4. do 21.4. 2019 Křesťané v obci NOVÉ [16.4.2019]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 14.4. do 21.4. 2019 Stáhněte si: VELIKONOČNÍ ZPRAVODAJ PRO FARNOSTI HRÁDEK, DYJÁKOVICE, SLUP, VALTROVICE, STRACHOTICE, JAROSLAVICE 2019 >>> Parte Jiřiny Pavelkové

Myslivecký spolek Slup - jarní brigáda 13.4.2019 Z činnosti spolků a organizací NOVÉ [16.4.2019]

Jarní brigáda 13.4.2019 V sobotu 13.dubna 2019 uskutečnili členové Mysliveckého spolku Slup brigádu na které u potoka Daníž vysázeli 20 ovocných stromků, které poskytla firma Okoplant. Členové Mysliveckého spolku Slup pořádají pravidelné brigády,které patří k rozhodující náplni jejich činnosti. Členové ... (zobrazit celý článek)