Obec Slup

Dnes je Středa 28.6.2017,
svátek má Lubomír

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Oznámení o zveřejnění schváleného rozpočtu 2017 a závěrečného účtu 2016 SZVO Daníž Nový soubor na úřední desce NOVÉ [26.6.2017]
Oznámení o zamýšlením převodu [20.6.2017]
Oznámení o zveřejnění rozpočtového hospodaření obce Slup - souhrn dokumentů Úřední deska NOVÉ [27.6.2017]

OZNÁMENÍ O ZVEŘEJNĚNÍ ROZPOČTOVÉHO HOSPODAŘENÍ obec Slup IČO: 00 637 017 Zveřejnění schválených dokumentů je v souladu se zákony č. 23/2017 Sb. a č. 24/2017 Sb. v platném znění. Dokumenty rozpočtového hospodaření Obce Slup jsou v elektronické podobě zveřejněny na ... (zobrazit celý článek)

Pořad bohoslužeb od 25.6 do 2.7 2017 Křesťané v obci NOVÉ [25.6.2017]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 25.6 do 2.7 2017

Květen v naší MŠ Aktuality z naší MŠ [20.6.2017]

Květen – měsíc plný květů… Ve čtvrtek 4. května přijelo do školky loutkové divadlo Rolničky. Děti se mohly podívat na veselou a poučnou Vodnickou pohádku s ekologickými prvky. Ve čtvrtek 11. května jsme s dětmi společně pekli medové perníčky ve tvaru srdíčka, ... (zobrazit celý článek)