Obec Slup

Dnes je Pondělí 21.8.2017,
svátek má Johana

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Noční klid - oznámení Nový soubor na úřední desce NOVÉ [21.8.2017]
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise NOVÉ [21.8.2017]
Oznámení o aplikaci přípravku zvlášť nebezpečného pro včely NOVÉ [16.8.2017]
Oznámení o zveřejnění rozpočtového opatření 1/2017 DSO Daníž [14.8.2017]
Nabídka zaměstnání - administrativní pracovník OÚ Těšetice Informace obecního úřadu NOVÉ [21.8.2017]

Oznámení o vyhlášení veřejné výzvy ve smyslu zákona č.312/2002 Sb. Obec Těšetice vyhlašuje veřejnou výzvu k přihlášení zaměstnance na pracovní místo Účetní, administrativní pracovník(ce) na Obecním úřadu Těšetice. Více informací >>>

Pořad bohoslužeb od 20.8 do 27.8. 2017 Křesťané v obci NOVÉ [20.8.2017]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 20.8 do 27.8. 2017 >>>PRÁZDNINOVÝ ZPRAVODAJ PRO FARNOSTI FARNÍCH TÝMŮ PŘÍMĚTICE A VRANOV 6/2017

Sběr velkoobj. odpadu - 19.8.2017 Ekologie - Voda - Odpady [14.8.2017]

Upozorňujeme občany Slupi a Oleksoviček že bude DNE 19.8.2017 OD 9:00 DO 11:00 hod. přistaven ve Slupi za rybárnou kontejner na VELKOOBJEMOVÝ ODPAD Co do velkoobjemového kontejneru patří: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré ... (zobrazit celý článek)