Obec Slup

Dnes je Pátek 17.8.2018,
svátek má Petra

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Pozvánka ZO Slup Nový soubor na úřední desce [10.8.2018]
Informace k volbám do zastupitelstva obce [7.8.2018]
Pořad bohoslužeb od 12.8. do 20.8. 2018 Křesťané v obci NOVÉ [11.8.2018]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 12.8. do 20.8. 2018 Aktuality: XVIII. PĚŠÍ POUŤ NA VELEHRAD 20. 8 – 25. 8. 2018 PRÁZDNINOVÝ ZPRAVODAJ PRO FARNOSTI DYJÁKOVICE, HRÁDEK, JAROSLAVICE, SLUP, STRACHOTICE a VALTROVICE - červen 2018

Hlášení rozhlasu 8.8.2018 Hlášení obecního rozhlasu [8.8.2018]

Oznamujeme občanům, že bude v sobotu 18. srpna 2018 v době od 10.00 do 12.00 hodin přistaven ve Slupi za rybárnou kontejner na velkoobjemový odpad. Žádáme občany, kteří dosud neodevzdali podepsanou smlouvu o výpůjčce nádob na plast a papír, aby ... (zobrazit celý článek)

Slavnosti chleba - 1. září 2018 se blíží Události v obci [6.8.2018]

Slavnosti chleba 2018 V sobotu 1.září 2018 budou ve Slupi konány již tradiční Slavnosti chleba. Hlavním programem této akce je přehlídka folklorních souborů z regionu Jižní Moravy, národnostních menšin žijících na území Jihomoravského kraje, ale i ze Slovenska. V rámci ... (zobrazit celý článek)