Obec Slup

Dnes je Thursday 08/22/19,
svátek má Bohuslav

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Pozvánka ZO Slup Nový soubor na úřední desce NOVÉ [19.8.2019]
OOP - uzavírka Slavnosti chleba [9.8.2019]
Pořad bohoslužeb od 18.8. do 1.9. 2019 Křesťané v obci NOVÉ [17.8.2019]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 18.8. do 1.9. 2019 Upraveno z důvodu čerpání dovolené. Stáhněte si: Přečtěte si PRÁZDNINOVÝ ZPRAVODAJ PRO FARNOSTI HRÁDEK, DYJÁKOVICE, SLUP, VALTROVICE, STRACHOTICE, JAROSLAVICE - 2019 >>>

XV. ročník Slavnosti chleba  - 7. září 2019 Události v obci NOVÉ [15.8.2019]

Slavnosti chleba 2019 V sobotu 7.září 2019 budou ve Slupi konány již tradiční Slavnosti chleba. Hlavním programem této akce je přehlídka folklorních souborů z regionu Jižní Moravy, národnostních menšin žijících na území Jihomoravského kraje, ale i ze Slovenska. V rámci ... (zobrazit celý článek)

Dětský karneval - 8. dubna 2019 - ohlédnutí za akcí Události v obci NOVÉ [15.8.2019]

Dětský karneval Dětský karneval, se konal 6. dubna 2019, programem opět provázela dvojice Momo a Mimi z divadla Kejkle. Děti i jejich rodiče se skvěle bavili. Více je zřejmé z připojených fotografií. Libuše Mikulenčáková, Klub matek ve Slupi (foto obec ... (zobrazit celý článek)