Obec Slup

Dnes je Úterý 24.4.2018,
svátek má Jiří

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Pořad bohoslužeb od 22.4. do 29.4. 2018 Křesťané v obci NOVÉ [22.4.2018]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 22.4. do 29.4. 2018 Další informace:

Košt vín ve Slupi - 21.4.2018 Vinařské aktivity [16.4.2018]

Čulský košt vín Vážení vinaři a přátelé dobrého vína, letošní košt se bude konat 21.4.2018 na obvyklém místě v KD ve Slupi a se stejným průběhem jako předešlé roky. Více informací u členů spolku nebo na webu vínařů ze Slupi. ... (zobrazit celý článek)

Hlášení rozhlasu 16.4.2018 Hlášení obecního rozhlasu [16.4.2018]

Sbor dobrovolných hasičů ve Slupi oznamuje občanům, že tuto sobotu 21. dubna 2018 provede v naší obci v době od 09:00 hodin sběr elektrozařízení jako jsou: pračky, mikrovlnky, ledničky, vrtačky, vysavače, žehličky, elektrické sekačky, televize, rádia apod. Žádáme občany, aby ... (zobrazit celý článek)