Obec Slup

Dnes je Úterý 23.10.2018,
svátek má Teodor

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Pořad bohoslužeb od 21.10. do 28.10. 2018 Křesťané v obci NOVÉ [21.10.2018]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 21.10. do 28.10. 2018 Stáhněte si: DUŠIČKOVÝ ZPRAVODAJ PRO FARNOSTI HRÁDEK, DYJÁKOVICE, VALTROVICE, STRACHOTICE, SLUP, JAROSLAVICE - listopad 2018 >>>

Září - opět ve školce Aktuality z naší MŠ NOVÉ [20.10.2018]

Září barví sady v kraji, jablka se červenají, nad kopcem se směje drak, letí vzhůru do oblak. Školní rok 2018-2019 začal v pondělí 3. září 2018. Ve školce se sešlo 26 dětí, z toho 9 nových kamarádů. V teplých zářijových dnech si společně hrajeme ... (zobrazit celý článek)

Hlášení rozhlasu 22.10.2018 Hlášení obecního rozhlasu [10.10.2018]

Oznamujeme občanům, že tuto neděli 28. října se koná v 8:00 hodin mše svatá v místním kostele a v 15:00 hodin na místním hřbitově se bude konat pobožnost za všechny zemřelé. Spolek jaroslavických maminek Jarmínek zve na netradiční kárkiádu s ... (zobrazit celý článek)