Obec Slup

Dnes je Thursday 04/02/20,
svátek má Erika
Žádost PČR OŘ Znojmo o spolupráci při prevenci kriminality (06/22/07)
Pro aktuální informace a spolupráci při prevenci kriminality prosím navštivte uvedené stránky Regionální informace PČR Znojmo
Tyto stránky budou svým odkazem trvale dostupné v sekci Obec a rubrice Užitečné odkazy

Oslovující dopis >>>Text žádosti

Založeno DSO Strachotice - Slup (06/10/07)
Dobrovolné sdružení obcí Strachotice - Slup

15. března bylo založeno dobrovolné sdružení obcí ( dále jen DSO ), jehož předmětem činnosti je zajištění odvádění a čistění odpadních vod. Ustavující schůze přijala stanovy sdružení a zvolila jeho orgány. Registrace sdružená byla potvrzena Krajským úřadem na počátku května. Po získání identifikačního čísla a po založení běžného účtu DSO zahájí  oficiálně svoji činnost. Pro občany  to bude  znamenat, že v dohledné době dojde k uzavírání smluv o odvodu a čistění odpadních vod,  ve kterých bude také dohodnut způsob placení záloh  stočného (nejlépe přes SIPO ). Po zahájení činnosti DSO dojde k odečtu počítadel a uhrazení stočného za uplynulé období od 30.10.2006 , kdy byla  kanalizace v obci spuštěna.  Další platby stočného budou realizovány podobně jako u vodného zálohami.

Pokud si chcete orientačně zjistit množství odčerpaných odpadních vod, musíte násobit hodnotu odečtenou na počítadle  ( bílé číslice )  2,4 krát. ( například : na počítadle bude odečten údaj 10. Výpočet : 10 x 2,4  = 24 m3 ).

(FJ)


Problematika studní - informace pro občany (06/10/07)
Pro informace o tématu studní si přečtěte informace zveřejněné ve Zpravodaji obce Slup.

Ing. František Jeleček

Obsah sekce Informace obecního úřadu