Obec Slup

Dnes je Sunday 01/19/20,
svátek má Doubravka
Ordinace praktického lékaře v roce 2008 (12/14/07)
Obvodním lékařem pro naší obec bude v dalším období pan MUDr. Hulán. Ordinovat bude v Jaroslavicích v pondělí a ve středu. Ve čtvrtek bude ordinovat ve Slupi a Strachoticích. 2. ledna ordinuje v Jaroslavicích od 7.00 do 12.00 hod., 3. ledna opět v Jaroslavicích od 13.00 do 17.00, v pondělí 10. ledna  v Jaroslavicích od 13.00 do 17.00 hod. V prvním lednovém týdnu bude provedeno upřesnění ordinační doby ve Slupi a ve Strachoticích. Nová ordinace v Jaroslavicích je umístněna v objektu u zastávky autobusu. O případných změnách budou podány upřesňující informace.
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Usnesení č. 9/2007  zastupitelstva obce Slup (12/07/07)
Usnesení č. 9/2007 ze zasedání zastupitelstva obce Slup, konané 21.11.2007 najdete v sekci Veřejné dokumenty, rubrice Usnesení a zápisy nebo Z D E
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Mikuláš s čertem navštívili starostu obce (12/05/07)

Mimořádná událost v Čuli

Mikuláš se svojí družinou navštívil v podvečerních hodinách obecní úřad ve Slupi, jelikož věděl, že jako vždy tam najde pana starostu. Po dlouhém výčtu dobrých skutků, které on sám a s pomocí své družiny (obecního zastupitelstva)vykonal se zdálo, že tato návštěva je pouze za účelem chvály.

Už to vypadalo, že si všichni spolu připijí na zdárný konec roku, náhle však čert zvážně a vysypal ze sebe krátkou větu: "A co pravidelná aktualizace internetových stránek obce starosto, ha ha, kdy se zlepšíš?". Starosta se začervenal a přislíbil, že již učinil první kroky a zdaleka ještě nejsou posledními v tomto roce a potom už napořád bude vše tak jak má být. Čert se spokojil a po té už téměř nevyrušoval, jen se ptal po paní účetní, že by si s ní také rád něco vyřídil. Mikuláš mu ale řekl, že mu to neuteče a že za ní může zaskočit kdykoliv, jelikož důvod si vždy najde. Čert nejprve chtěl hned, dokud si všechny zejména poslední hříchy pamatuje, ale pak si uvědomil, že mezi úřadem a domovem hříšnice je kostel a moc se mu tam najednou nechtělo. Poslechl tedy Mikuláše a dále se již družně bavil.

Potom šli všichni na pivo a starosta dostal na pivním tácku omluvenku psanou krví čerta, aby neměl v tento slavný večer doma problémy. Konec dobrý, vše dobré.

Počet názorů na článek: 1 Zobrazit názory Přidat názor

Obsah sekce Informace obecního úřadu