Obec Slup

Dnes je Čtvrtek 21.3.2019,
svátek má Radek
Informace pro prodejce při Slavnostech chleba 2009 (14.8.2009)

Nepřehlédněte!

Přihlášku prodejců na akci Slavnosti chleba ve Slupi, 5. září 2009 je třeba do 31.8.2009 zaslat na Obecní úřad ve Slupi.

Použijte k tomuto účelu přiloženou přihlášku, kterou vyplněnou a vybavenou náležitostmi (podpis, razítko) doručte klasickou poštou do uvedeného termínu.

Přímý odkaz na dokument (v sekci Veřejné dokumenty/Ostatní dokumenty je dostupná verze v MS Wordu)

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši účast.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Hřiště pro naše děti (20.7.2009)

V nedávné době došlo v prostoru před hasičskou zbrojnicí k osazení herních prvků dětského hřiště " U Floriánka". Na herní prvky byla vynaložena částka 201.000,- Kč. Obec na nákup získala 120.000,- Kč investičních prostředků z dotace Jihomoravského kraje. Cena věžové sestavy se skluzavkou je 100.000,- Kč, cena kolotoče 50.000,- Kč, závěsné houpačky 35.000,- Kč a pružinového houpadla 16.000,- Kč. Doplatek, včetně předchozí úpravy terénu a úpravy doskokových ploch, byl hrazen z prostředků obce.

Dětské hřiště je určeno zejména dětem do věku 6 - 7 let, které by si zde měly hrát za dozoru rodičů. Ve vztahu k uvedeným cenám je nepříjemnou skutečností, že si zde hrají děti bez dozoru, které zkoušejí různým způsobem odolnost konstrukcí a použitých materiálů. Podobný přístup však má i starší mládež, která by mohla určitě vyniknout jiným způsobem.

Dětské hřiště v současné podobě není finálním produktem. Bude oploceno, doplněno městským mobiliářem ( lavičky atd.) a bude zde i zóna pro děti starší, určená pro míčové hry. Celý areál bude zatravněn a osazen stromy a keřy, které budou vytvářet protihlukovou barieru a zvyšovat bezpečnost dětí. Kolem hřiště bude vybudován nový chodník, včetně několika nových parkovacích míst v klidové zóně. S realizací úpravy celého prostoru se počítá ještě v tomto roce.


Schematické řešení je uvedeno v obrazové příloze.
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Knihovna na webu (21.5.2008)

Informace


Obecní knihovna má svoji rubriku v rámci sekce Obec Slup s názvem Obecní knihovna a veřejný internet. Odkazy jsou dále směřovány na internetové stránky knihovny, pro sdělení a aktuální informace je v rámci sekce Aktuálně přidána rubrika aktualit.
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Informace obecního úřadu