Obec Slup

Dnes je Saturday 02/22/20,
svátek má Petr
Připomínkujte návrh nového jízdního řádu autobusu - linky 820 (04/15/10)

Návrh nového jízdního řádu autobusu od 1.7.2010

V součastné době je připomínkován návrh nového jízdního řádu autobusu – linky 820 ( Znojmo – Jaroslavice – Dyjákovice – Hevlín ), který bude platit od 1.7.2010 v rámci Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje.

S návrhem nového jízdního řádu linky 820 se lze seznámit na KORDIS JMK

Případné připomínky a podněty k uvedenému jízdnímu řádu zasílejte na uvedené kontakty:

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Sněhová nadílka - radost dětí a starosti dospělých (01/19/10)

V letošním roce nám nadělila paní Zima neobvyklé množství sněhu. Tak jak je uvedeno v názvu, lze očekávat problémy

Celkem ho zatím napadlo úctyhodných 45 cm. Sněhová nadílka dělá velké starosti zaměstnancům obce při jeho odklízení. Pro prohrnutí chodníků používají i závěsnou radlici, kterou si vyrobili.

Pokud však chceme udržet chodníky v trvale pochůzném stavu, nelze se obejít bez spolupráce občanů. Nyní řešíme i nutnost opravy traktoru, takže v časovém skluzu bude i úprava komunikací. Žádáme proto o porozumění.

Další problémy lze čekat v případě náhlé oblevy. Ve vlastním zájmu soustřeďujte přebytky sněhu na místech, kde jejich tání nebude problémem pro vás a vaše okolí.

Ing. F. Jeleček
starosta obce


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

OKRESNÍ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ZNOJMO OZNAMUJE (01/14/10)
Od pondělí 25. ledna 2010 do pátku 29. ledna 2010   n e b u d e   budova Okresní správy sociálního zabezpečení  Znojmo, Vídeňská 31  přístupná z dvorního traktu (přístup z ulice Kotkova). Důvodem jsou plánované stavební a bezbarierové úpravy vstupních prostor.

Z ulice Vídeňská bude po dobu stavebních úprav přístup bez omezení.Opětovný přístup bude v plném rozsahu klientům umožněn od pondělí 1. 2. 2010.Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Informace obecního úřadu