Obec Slup

Dnes je Thursday 04/02/20,
svátek má Erika
Dětský karneval (04/23/07)
Text bude doplněn...

Zpravodaj číslo 7 (březen 2007) (04/03/07)

Vážený návstěvníku obecních stránek, nabízíme Vám k přečtení sedmé číslo časopisu Zpravodaj.
Zde je pro Vaší představu výtah z editoriálu časopisu:
Vážení čtenáři,

Jsem moc rád, že se opět setkáváme tentokrát v sedmém čísle časopisu Zpravodaj. Již od prvních čísel Zpravodaje informujeme nejen o programech přeshraniční spolupráce, ale i o ostatních Strukturálních fondech a celé Evropské unii, jejích aktivitách i životě v ní.

Máme před sebou rok, důležitý pro nejbližších sedm let čerpání prostředků z EU. Tento rok bude vstupním ve všech programech EU pro období 2007 -2013. Jen na nás záleží, jestli tento rok úspěšně zahájí sedmileté čerpání ze Strukturálních fondů. Z peněz, které získáme z Evropské unie lze financovat obrovské množství smysluplných projektů. Je to určitá šance vyrovnat se co nejrychleji vyspělým evropským zemím.

A co přináší sedmé číslo Zpravodaje? Na prvních stranách se dočtete o novinkách v Dispozičním fondu. Také Vám opět představíme některé úspěšné projekty realizované s dotací Dispozičního fondu. Budeme informovat o prvním veletrhu projektových partnerů v Mikulově. Dozvíte se také o tom, jak vláda schválila operační programy přeshraniční spolupráce. Budeme Vás informovat o nové architektuře politiky soudržnosti EU v letech 2007-2013. Jistě Vás také zajímá, jak to bude vypadat ze způsobilými výdaji pro toto programovací období. Regionální rozvojová agentura jižní Moravy vydává každý měsíc Grantový kalendář, kde informuje o možnostech podpory v EU. Proto jsme pro Vás také připravili malý článek, kde si můžete přečíst bližší informace o tomto kalendáři a také o tom, kde ho můžete získat. Určitě Vás také zaujme článek o regeneraci Brownfields. Pokud Vás zajímá Gender problematika, je pro Vás připraven zajímavý článek „Vědění, instituce a gender: evropská perspektiva“. Nezapomněli jsme také na informace od našich rakouských sousedů.

Za celý tým Zpravodaje Vám příjemné čtení přeje

JUDr. Vladimír Gašpar
Ředitel RRAJM

7 březen 2007

Tento zpravodaj pro Vás připravuje Regionální rozvojová agentura
jižní Moravy, Královopolská 139, BRNO, tel.: 541 212 125,
email: rrajm@rrajm.cz, http://www.rrajm.cz

Máte-li k obsahu připomínky, náměty či chcete, abychom zpravodaj
zasílali i na Vaší emailovou adresu, kontaktujte nás.


Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií


Celé sedmé číslo časopisu Zpravodaj ve formátu pdf.

Obsah sekce Z činnosti spolků a organizací