Obec Slup

Dnes je Friday 02/21/20,
svátek má Lenka
Noční soutěž v požárním sportu - sobota 1.9.2012 (08/27/12)

Hasiči ze Slupi
znak SDH
Vás srdečně zvou
na noční soutěž v požárním sportu

O pohár čulského mlynáře

Soutěž se koná v sobotu 1.9. od 18.00 hod. v areálu vodního mlýna a zúčastní se jí družstva mužů, žen a mladých hasičů. Občerstvení zajištěno ( guláš, živáň, pivo, víno, burčák).

Více informací na strankách SDH Slup >>>
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Pálení čarodějnic - ohlédnutí (05/04/12)

Čarodějnice 2012

carodejnice v ČuleV pondělí 30. dubna 2012 v 19 hodin se sešli u autobusové zastávky čarodějky a čarodějové, aby společně odletěli na místní hřiště, kde byl připravený velký oheň. Pan starosta Ing.Jeleček pronesl pár slov a zahájil tak večer - pálení čarodějnic.

Byl připraven i malý ohýnek určený na opékání špekáčků, kterého využili všichni - zejména děti. Ty navíc dostali za účast sladkou odměnu.

Byla zde i možnost zakoupení jiného občerstvení a to v podobě uzeného cigára nebo guláše. Pití bylo alkoholické i nealkoholické. Příjemnou atmosféru večera vytvořila i reprodukovaná hudba.Celý večer bylo krásně teplo a celá akce se vydařila.Poděkování patří všem, kteří pomáhali s přípravami i těm kdo se účastnili,
zejména však níže uvedeným.

Obecní úřad
Klub matek
Sbor dobrovolných hasičů
Sportovní fotbalový klub
Pohostinství Černaiová(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

DĚTSKÝ KRÁLOVSKÝ KARNEVAL - ohlédnutí (04/24/12)

V sobotu 21.března 2012 od 15 hodin, byl připraven v kulturním domě ve Slupi DĚTSKÝ KRÁLOVSKÝ KARNEVAL.

Král Leopold s chotí a se svojí družinou přivítal slavnostně všechny přítomné a zahájil karneval. Na děti zde čekaly tvořivé dílny a různé soutěže. Děti si odnesly domů různé drobné předměty, které si vyrobily, sladkosti a pomalované obličeje a ruce. Celým zábavným odpolednem je provázel ceremoniář. V průběhu karnevalu vystoupila taneční skupina TS DYNS ze Základní školy Mudr. Mareše.

Pro ty nejmenší byl připravený dětský koutek. Nechyběla zmrzlina ani cukrová vata, která se dala zakoupit před kulturním domem.

DĚTSKÝ KRÁLOVSKÝ KARNEVAL připravil Klub matek ze Slupi Tímto děkujeme všem, kteří nám pomáhali a také těm, kteří ze zúčastnili.


(foto Klub matek)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Z činnosti spolků a organizací