Obec Slup

Dnes je Thursday 05/28/20,
svátek má Vilém
Mikulášská besídka 2.12.2017 - ohlédnutí za proběhlou akcí (12/17/17)

Mikulášská besídka 2017

Klub matek uspořádal dne 2. prosince 2017 Mikuláškou besídku. Nejprve děti shlédli rybí pohádku Vánoční kouzlo. Po představení za nimi zavítal sv. Mikuláš se svojí družinou, naštěstí žádné z přítomných dětí nebylo natolik zlobivé, aby si je čert odnesl v pytli. Po rozdání dárečků, vystoupily dítka z naší mateřské školky s vánočními koledami u stromečku, který se slavnostně rozsvítil poté, co jej pan farář posvětil.

Všichni se výborně bavili, a protože venkovní teplota klesla pod nulu, lidé se zahřívali u ohně teplým punčem nebo svařákem. Více je zřejmé z fotografií.

Děkujeme všem za účast.Vánoční besídka 2017

Libuše Mikulenčáková
Klub matek Slup(foto obec Slup)


Čulský jarmark - 18.11.2017 - ohlédnutí za proběhlou akcí (11/27/17)

Čulský jarmark 2017


Na letošním jarmarku, který se konal v sobotu 18. listopadu, se představili prodejci se svojí dekorativní tvorbou ze sena, keramiky, stuh, háčkovaného zboží, patchworku i z papíru.

Farmáři nabízeli své sýry, jablka, sirupy a pečené čaje. Návštěvníci mohli ochutnat víno, případně zahnat hlad rychlým občerstvením. Nejvíce si sobotní odpoledne užily děti ve tvořivých dílničkách a na závěr jarmarku i zatančili.

Děkujeme za účast návštěvníkům i prodejcům.

Libuše Mikulenčáková
Klub matek SlupČulský jarmark 2017 - pozvánka


(foto obec Slup)

Dětský karneval - 1. dubna 2017 - ohlédnutí (04/20/17)

Dětský karneval

Dětský karnaval 2017

Klub matek ve Slupi při ČSŽ uspořádal dne 1.4.2017 dětský karneval laděný do vodnického stylu. Vodník s vodnicí provázeli a komentovali celý program. Děti měly možnost si zasoutěžit v různých soutěžích, za které byly sladce odměněny.

Děkujeme vše kteří se na akci podíleli jako organizátoři i všem zúčastněným.


(Foto obec Slup)

Obsah sekce Z činnosti spolků a organizací