Obec Slup

Dnes je Tuesday 01/21/20,
svátek má Běla
Mikulášská besídka pro děti - ohlédnutí (12/02/10)

Mikuláš 2010

V sobotu 27.11.2010 od 15 hodin, uspořádal Klub matek ze Slupi Mikulášskou besídku pro děti. Vystoupení předvedli Komedianti na káře z Brna. Vánočním příběhem tak naladili všechny přítomné sváteční náladou.

Po skončení vystoupení přišel Mikuláš se svojí družinou a každé z dětí po přednesení básničky dostalo balíček se sladkostmi. Po té následovalo přemístění před Mateřskou školu, kde byl slavnostně rozsvícen VÁNOČNÍ STROMEČEK. Proslov měl pan starosta Jeleček, po něm pan farář Čoupek pronesl pár slov a stromeček posvětil.

Následovalo vystoupení dětí z MŠ Slup a adventní čas přivítaly i starší děti svými vánočními písničkami. Všechny děti byly za své vystoupení odměněny drobnou sladkostí. Během vystoupení bylo zajištěno občerstvení ve formě teplého čaje, svařeného vína, srnčího guláše, perníčků a bonbónů.

Děkujeme všem kteří se podíleli na příjemně stráveném a troufáme si říct, že i vydařeném sobotním večeru.

Poděkování patří:

  • Obec Slup
  • MŠ Slup
  • p. farář Čoupek J.
  • Myslivecké sdružení Slup
  • Skupina vinařů Slup Hudební doprovod Havlík R.
  • Komedianti na káře

Příjemné prožití VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ přeje KLUB MATEK ze Slupi

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Soutěž v požárním útoku (09/16/10)

SDH Slup Vás srdečně zve na I. ročník soutěže v požárním útoku

O pohár čulského mlynáře,

který se koná v sobotu 18.9.2010 v 19.00 hod. v areálu před vodním mlýnem. Občerstvení zajištěno. Více informací viz noční soutěž.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Posvícení 2010 - ohlédnutí (09/16/10)

Večerní hodová zábava

Ne každá obec má to štěstí mít jako hosty na posvícení několik tisíc návštěvníků, ve Slupi se to díky Slavnostem chleba již šestým rokem daří. O průběhu celého dne v rámci oslav bylo již napsáno dost a k dispozici jsou fotografie letošních i minulých ročníků.

Zbývá se tedy vrátit k večeru, který navazoval na úspěšný den krátkou reportáží. Krojovaná "Čulská chasa" měla svoje druhé antrée na hodové zábavě, kde mimo foklórní hudební produkce si opakovaně zatančila na "modernu". Několik fotografií přiblíží atmosféru v obecním sále Kulturního domu ve Slupi.


(foto Řezníček)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci