Obec Slup

Dnes je Saturday 02/22/20,
svátek má Petr
Masopust ve Slupi - ohlédnutí (03/14/11)

Masopust 2011

V sobotu 12.03.2011 proběhl Masopustní průvod po obci Slup a Oleksovičky. Všechny masky se sešly před devátou hodinou u kulturního domu ve Slupi a za krásného slunečního dne se vydaly průvodem po obou vesnicích. V doprovodu muziky hrané na harmoniku a zpěvu většiny masek se den skvěle vydařil. Kdo si chtěl trochu odpočinou, měl možnost se svézt na vlečce, která vozila harmonikáře.

Od 20 hodin se konala Masopustní zábava organizovaná SDH Slup. Večer zahájila taneční skupina břišních tanečnic s názvem LILA KVATA. O muziku se postarala hudební skupina KLAXON, která také vyhlásila v průběhu večera deset nejhezčích masek, které byly následně oceněny drobnými cenami. Před půlnocí se prodávala tombola a pokračovalo se v tanci do pozdních hodin.

Poděkování patří nejen skupině Klaxon a příjemnou muziku, ale i všem sponzorům, kteří přispěli do naší tomboly. Děkujeme všem, kteří pomáhali při přípravě s Masopustem.

Přejeme Všem krásné jarní dny, přiložené fotografie ať přiblíží atmosféru celé zdařilé akce.

SDH SLUP

(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Myslivecký ples - ohlédnutí (01/13/11)

Myslivecký ples 2011

V sobotu 15.ledna 2011 uspořádalo Myslivecké sdružení Slup v kulturním domě ve Slupi, svůj tradiční myslivecký ples.

K tanci a poslechu hrála hudební skupina Grif 05 z Brna. Akce se vydařila i přes poněkud menší účast, způsobenou souběhem plesů v okolí.

Děkujeme za účast.

(foto H-ELECTRONIC)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Kostel Jména Panny Marie ve Slupi již v plné kráse. (12/08/10)

Kostelní věž je opět dominantou

V úterý 7.12.2010 byla opětně instalována lucerna věže kostela ve Slupi. Montáž proběhla zdárně a věž se opětně stala nepřehlédnutelnou dominantou Slupi.

Dík patří především pracovníkům, kteří se na opravě podíleli a všem, kteří finančně přispěli na její opravu. Samotná montáž proběhla za velkého zájmu obyvatel Slupi a osazení finální části lucerny odměnili přihlížející potleskem.


(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci