Obec Slup

Dnes je Thursday 04/02/20,
svátek má Erika
Mikulášská nadílka a zahájení adventu 2012 - ohlédnutí (12/11/12)

Zahájení adventu ve Slupi

mikuláš


Sobotní dopoledne 1. prosince využili všichni ke společné výrobě adventních věnečků na faře ve Slupi.

Odpoledne od 16 hodin připravil Klub matek ze Slupi pro děti Mikulášské odpoledne v podání pohádky "Taneček přes dvě pekla", které si zahrála slupská mládež. Poté přišel Mikuláš se svojí družinou a nadělil dětem dárečky. Po skončení besídky se všichni přesunuli před Mateřskou školu, kde byl slavnostně rozsvícen vánoční stromeček.

Při zahájení pronesl pár slov pan starosta Ing.Jeleček, poté pan farář Čoupek, následně vystoupila Mateřská škola ze Slupi a nakonec starší děti. Zpívali se koledy, přednášeli vánoční básničky, prostě vše co k vánocům patří.

Občerstvení bylo zajištěno. v podání teplého čaje, svařeného vína, vánočního cukroví, perníčků, uzených klobás a pro děti párek v rohlíku.

Děkujeme všem. kteří se zúčastnili.

(foto obec Slup)

Beseda s důchodci (03/30/12)

V sobotu 17.03.2012 uspořádala Obec Slup - Besedu s důchodci. Děti z místní Mateřské školy zde měly krátké vystoupení. Zatančily a přednesly spoustu básniček, které se ve školce naučily. Po jejich vystoupení, začala volná zábava. K poslechu, ale i k tanci hrála harmonika a všichni se příjemně bavili.


Tříkrálová sbírka 2012 (01/08/12)

Tříkrálová sbírka 2012

V sobotu 7.ledna 2012 proběhla v obci Slup-Oleksovičky Tříkrálová sbírka. Poděkování patří všem koledníkům, kteří se ochotně zapojili dobrovolně do sbírky, ale i těm, kteří přispěli nejen finanční částkou, ale i malým občerstvením pro koledníky.


(foto obec Slup)

Obsah sekce Události v obci