Obec Slup

Dnes je Friday 02/21/20,
svátek má Lenka
Tříkrálová sbírka (01/06/13)

Tříkrálová sbírka 2013

V sobotu 5.ledna 2013 se konala v obci Slup tradiční Tříkrálová sbírka za účasti několika dětí z obce.

Počasí sice zrovna moc nepřálo, ale i tak se celá akce vydařila. Poděkování patří nejen dětem, které se dobrovolně přihlásily a sehráli roli tří králů, ale všem kteří na tříkrálovou sbírku přispěli.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Mikulášská nadílka a zahájení adventu 2012 - ohlédnutí (12/11/12)

Zahájení adventu ve Slupi

mikuláš


Sobotní dopoledne 1. prosince využili všichni ke společné výrobě adventních věnečků na faře ve Slupi.

Odpoledne od 16 hodin připravil Klub matek ze Slupi pro děti Mikulášské odpoledne v podání pohádky "Taneček přes dvě pekla", které si zahrála slupská mládež. Poté přišel Mikuláš se svojí družinou a nadělil dětem dárečky. Po skončení besídky se všichni přesunuli před Mateřskou školu, kde byl slavnostně rozsvícen vánoční stromeček.

Při zahájení pronesl pár slov pan starosta Ing.Jeleček, poté pan farář Čoupek, následně vystoupila Mateřská škola ze Slupi a nakonec starší děti. Zpívali se koledy, přednášeli vánoční básničky, prostě vše co k vánocům patří.

Občerstvení bylo zajištěno. v podání teplého čaje, svařeného vína, vánočního cukroví, perníčků, uzených klobás a pro děti párek v rohlíku.

Děkujeme všem. kteří se zúčastnili.

(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Beseda s důchodci (03/30/12)

V sobotu 17.03.2012 uspořádala Obec Slup - Besedu s důchodci. Děti z místní Mateřské školy zde měly krátké vystoupení. Zatančily a přednesly spoustu básniček, které se ve školce naučily. Po jejich vystoupení, začala volná zábava. K poslechu, ale i k tanci hrála harmonika a všichni se příjemně bavili.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci