Obec Slup

Dnes je Saturday 12/14/19,
svátek má Lýdie
Tradiční Čulský košt  vín 2013 je minulostí - děkujeme za Vaši přízeň (05/27/13)

Skupina vinařů Slup o.s.
děkuje všem návštěvníkům za návštěvu výstavy vín spojené s degustací.

Čulský košt 2013

který se uskutečnil v sobotu 11. května v prostorách KD ve Slupi


Košt vín ve Slupi 2013


Letošní ročník určitě mile překvapil každého, kdo tuto akci nezná. Stálí návštěvníci již vědí, že je snahou organizátorů neustále něco zlepšovat a díky tomu se řadí tato výstava mezi přední v regionu.

Letošní velkou změnou byla chladící technika, která by samozřejmě byla ještě více oceněna při teplejším počasí. Bylo velmi příjemné degustovat vína při správné teplotě.

Další hodnocení by bylo jen připomínání skvělé obsluhy, kde celý tým vinařů se prakticky nezastavil. Vkusný doprovodný program a zázemí restaurace, která zvládala i tak početný nápor je dalším uznáním.Večerní zábava byla příjemnou tečkou za pěkným degustačním a společenským zážitkem. Prostě si to příště nenechejte ujít. Více je zřejmé z fotogalerie.Výsledky hodnocení >>>
Článek a fotogalerii z hodnocení najdete ZDE
Více informací a kontakty najdete na stránkách pořadatelů >>> .

(foto H-ELECTRONIC)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Ohlédnutí za besedou s důchodci. (05/27/13)

Tradiční setkání.

Dne 23.dubna 2013 se v kulturním domě ve Slupi uskutečnila beseda s důchodci. Po kulturním vystoupení dětí z mateřské školy seznámil starosta seniory s investičními záměry obce pro rok 2013. Po malém občerstvení následovala taneční zábava do pozdních večerních hodin.


(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Masopust ve Slupi - 2013 (03/04/13)

MASOPUSTNÍ VESELÍ

V sobotu 23.02.2013 pořádala SDH Slup každoroční Masopust. I když počasí moc nepřálo, tak dětem ani dospělým to moc nevadilo a celá akce se vydařila. Pro děti i dospělé byla připravená várnice čaje a zapůjčená pojízdná maringotka pro zahřátí.

Pro nepřízeň počasí se průvod rozdělil na tři skupinky, aby se obec Slup i její místní část Oleksovičky rychleji prošly.

Večer se konala v místním kulturním domě zábava, kde hrála k tanci a poslechu skupina Klaxon.

Poděkování patří nejen hudební skupině, ale i všem, kteří byli ochotní přijít nejen dopoledne, ale i večer v maskách, kde celý Masopust vyvrcholil.

>>> Masopust ve Slupi na stránkách hudební skupiny Klaxon

Dík patří zejména organizátorům - SDH Slup

(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci