Obec Slup

Dnes je Thursday 04/02/20,
svátek má Erika
Masopust ve Slupi a Oleksovičkách 2014 - ohlédnutí (03/25/14)

Masopust 2014

V sobotu 8.března uspořádal Sbor dobrovolných hasičů ze Slupi TRADIČNÍ MASOPUST. Ráno kolem deváté hodiny se sešli dobrovolníci, kteří vyrazili průvodem po obci Slup a do místní části Oleksovičky. Za zvuku harmoniky obešli každý dům, aby občany pozvaly na večerní zábavu. Den se vydařil, protože bylo krásné teplé počasí.Zejména děti si průvod skvěle užily. Lidé se usmívali a nechybělo občerstvení v podobě chlebíčků, oček, řízků, koblížků, božích milostí, víno, slivovička a spoustu dalších dobrot.

Večer se pokračovalo v kulturním domě, kde hrála skupina Klaxon, nechyběla ani tombola a dobrá nálada. Děkujeme všem zúčastněným a organizátorům a pořadatelům SDH SLUP.

(foto tři autoři z obce Slup)

Myslivecký ples 2014 je minulostí (01/19/14)

Tradiční myslivecký ples 2014

Myslivecké sdružení Slup uspořádalo v sobotu 18.1.2014 v kulturním domě ve Slupi myslivecký ples. Tradičně bylo vyprodáno, dobrá nálada a hudba skupiny Modul, včetně bohaté tomboly a myslivecké kuchyně opět posunulo nahoru již tak doposud známou výbornou úroveň tohoto plesu.

Kdo tam nebyl, ať nezaváhá příště!


(foto H-ELECTRONIC)

Mikulášská besídka - 30.11.2013, ohlédnutí (12/13/13)

Mikukášská besídka 2013

V sobotu 30.11.2013 uspořádal Klub Matek ze Slupi Mikulášskou besídku pro děti. Komedianti na káře zahráli pohádku o Palečkovi, po tom následovala světelná show a pak přišel Mikuláš s doprovodem. Po rozdání sladkých balíčku se všichni přemístili před Mateřskou školu, kde byl slavnostně rozsvícen Vánoční strom a nově i Betlém. Bylo zde zajištěno i občerstvení v podobě svařeného vína, čaje, punče, klobásy na grilu, párek v rohlíku a nechybělo ani cukroví.

Poděkování za vytvoření betlému patří členkám Klubu Matek - Pěčková M., Mikulenčáková L., Ferancová P...


(Foto pan Zdeněk Dvořák)

Obsah sekce Události v obci