Obec Slup

Dnes je Monday 04/06/20,
svátek má Vendula
Dětský den 2014 - ohlédnutí (06/15/14)

Dětský den 2014

V sobotu 31.5.2014 uspořádal Sportovní fotbalový klub ve Slupi Dětský den. Na děti čekalo spoustu sportovních atrakcí a sladkých odměn. Nechyběla ani jízda na koni a traktoře. Mladí hasiči předvedli požární útok a děti si mohli zahrát fotbalový turnaj. Přijeli také hasiči ze Znojma, kteří předvedli vyprošťování zraněné osoby z auta.

Počasí vyšlo,občerstvení bylo zajištěno a tak se odpoledne vydařilo.

(foto Michaela Ferancová)

Střelecká akce Mysliveckého sdružení ve Slupi (06/02/14)

Lovecký parcour

V sobotu 31.května se uskutečnil na střelnici MS Slup závod ve střelecké disciplíně na asfaltové terče, loveckém parcouru, který simuluje lov zvěře. V silné konkurenci 32 střelců zvítězil Petr Srnec z pořádajícího MS Slup.
Pálení čarodějnic 2014 (05/13/14)

Čarodějnice 2014

Ve středu 30.dubna 2014 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Slup ve spolupráci s Klubem matek tradiční pálení čarodějnic.

Čarodějky a čarodějové se svými doprovody se sešly v 19 hodin u autobusové zastávky a společně se vydaly na průvod přes obec na hřiště, kde byla připravená vatra. Děti byly za své převleky čarodějnic a čarodějů odměněny sladkostmi.

Občerstvení bylo zajištěno pro všechny a byl připraven i malý ohýnek na opékání buřtů. Počasí přálo a tak se večer vydařil a všem se líbil.

SDH a Klub matek Slup děkuje za početnou účast

Foto: Zdeněk Dvořák


Obsah sekce Události v obci