Obec Slup

Dnes je Monday 07/06/20,
svátek má Mistr Jan Hus
Padesát let fotbalu ve Slupi (06/30/14)

Oslavy fotbalového výročí

V sobotu 21.června 2014 se na hřišti ve Slupi uskutečnily oslavy 50.let od založení fotbalového klubu. Před slavnostním zahájením celé akce probíhaly na hřišti dovednostní fotbalové soutěže pro mládež. Ve 14 hodin proběhlo za účasti mnohých bývalých i současných funkcionářů zahájení oslav.

Po slavnostním zahájení, byli oceněni bývalí i současní členové fotbalového klubu za jejich práci a některým byli předány upomínkové trofeje k jejich životnímu jubileu. Poté, se sehrály dva přátelské zápasy mezi SFK Slup A : IE Znojmo a Staré gardy Slup : bývalý dorost RH Znojmo.

Po utkáních pokračovala volná zábava při hudbě a tanci. Pro návštěvníky oslav byly přichystány panely s historickými fotografiemi a dalšími zajímavými informacemi o historii fotbalového klubu. Při této příležitosti oslav vznikla brožura, která představuje 50.let fotbalové historie ve Slupi.


Děkujeme všem příznivcům za účast.

Řezníček PetrNoc v knihovně (06/26/14)

Celé Česko čte dětem

V pátek 13.6.2014 se naše knihovna opět zapojila do projektu „Celé Česko čte dětem“, abychom společně strávili noc v knihovně.

Malým čtenářům četl pan starosta Ing. František Jeleček a naši dobrovolní hasiči seznámili děti s požární technikou.

Večer starší děti zahrály kamarádům pohádku a přečetlo se mnoho zajímavých příběhů , při kterých se nám všem dobře usínalo a již se těšíme na další ročník

.
(foto obec Slup)

Dětský den 2014 - ohlédnutí (06/15/14)

Dětský den 2014

V sobotu 31.5.2014 uspořádal Sportovní fotbalový klub ve Slupi Dětský den. Na děti čekalo spoustu sportovních atrakcí a sladkých odměn. Nechyběla ani jízda na koni a traktoře. Mladí hasiči předvedli požární útok a děti si mohli zahrát fotbalový turnaj. Přijeli také hasiči ze Znojma, kteří předvedli vyprošťování zraněné osoby z auta.

Počasí vyšlo,občerstvení bylo zajištěno a tak se odpoledne vydařilo.

(foto Michaela Ferancová)

Obsah sekce Události v obci