Obec Slup

Dnes je Friday 07/10/20,
svátek má Libuše a Amálie
Ohlédnutí za Masopustem 2015 (03/19/15)

Masopust 2015

SDH Slup uspořádal v sobotu 21.února 2015 Masopust. Masky se sešly v 9:00 hodin u místního kulturního domu, aby se vydaly průvodem po obci Slup a Oleksovičky. Nálada byla veselá, počasí krásné a den si všichni užili.

Večer byla v kulturním domě zábava, kde hrála skupina Klaxon. Nechybělo ani vyhlášení masek, tombola a také se tu dražil hasičský dort.

SDH Slup děkuje všem, kteří se zúčastnili.

(Foto: Zdeněk Dvořák)

Tradiční myslivecký ples ve Slupi 2015 je minulostí (01/18/15)

Tradiční myslivecký ples 2015

Myslivecké sdružení Slup uspořádalo v sobotu 17.1.2015 v kulturním domě ve Slupi myslivecký ples. Tradičně bylo vyprodáno, dobrá nálada, k tanci a poslechu hrála již po čtvrté hudební skupina Modul.

Výborný guláš opět nechyběl a bohatá tombola lákala přítomné ke koupi losů. Po vyzvednutí výher a vydražení kance dobrá nálada a zábava pokračovala do pozdních nočních hodin.
Skvělá organizace doporovázející tuto každoroční akci a dobrá zábava v příjemném domácím prostředí, kde nechyběla vína a kulinářské speciality místních obyvatel, činí tento ples pocitově přátelským, bez povinné komerčnosti organizátorů a prodejců služeb.

Poděkování patří i pohostinství, které zajistilo nezbytný pitný režim v příjemných cenách.

Kdo tam nebyl, ať nezaváhá příště!

Za Vaši návštěvu děkují organizátoři !

(foto H-ELECTRONIC)

Tříkrálová sbírka proběhla (01/11/15)

Tříkrálová sbírka 2015

Tři králové 2015 - sbírkaV sobotu 10.ledna 2015 se konala, tak jako na mnoha místech, Tříkrálová sbírka. Uspořádal ji pan farář Jindřich Čoupek ve spolupráci s Klubem matek.

Dvanáct dětí ze Slupi se rozdělilo do čtyř skupinek. Každá skupinka společně s jedním dospělým se vydali po obci Slup a Oleksovičky. Počasí vyšlo, nabylo zima a tak jejich užitečná procházka byla i jim příjemná.

Děkujeme všem, kteří přispěli.


Obsah sekce Události v obci