Obec Slup

Dnes je Thursday 04/02/20,
svátek má Erika
Ohlédnutí za dětským karnevalem (04/05/15)

Dětský karneval

Klub matek ze Slupi uspořadal v sobotu 21.března 2015 od 15 hodin v místním kulturním domě dětský karneval. Celé odpoledne skvěle moderoval Kejlíř Čabík. Byla možnost si zakoupit párek v rohlíku, ledová tříšť, cukrová vata, zmrzlina a další občerstvení.

Odpoledne se vydařilo a děti i jejich doprovody si to užily.


(foto obec Slup)

Ohlédnutí za Masopustem 2015 (03/19/15)

Masopust 2015

SDH Slup uspořádal v sobotu 21.února 2015 Masopust. Masky se sešly v 9:00 hodin u místního kulturního domu, aby se vydaly průvodem po obci Slup a Oleksovičky. Nálada byla veselá, počasí krásné a den si všichni užili.

Večer byla v kulturním domě zábava, kde hrála skupina Klaxon. Nechybělo ani vyhlášení masek, tombola a také se tu dražil hasičský dort.

SDH Slup děkuje všem, kteří se zúčastnili.

(Foto: Zdeněk Dvořák)

Tradiční myslivecký ples ve Slupi 2015 je minulostí (01/18/15)

Tradiční myslivecký ples 2015

Myslivecké sdružení Slup uspořádalo v sobotu 17.1.2015 v kulturním domě ve Slupi myslivecký ples. Tradičně bylo vyprodáno, dobrá nálada, k tanci a poslechu hrála již po čtvrté hudební skupina Modul.

Výborný guláš opět nechyběl a bohatá tombola lákala přítomné ke koupi losů. Po vyzvednutí výher a vydražení kance dobrá nálada a zábava pokračovala do pozdních nočních hodin.
Skvělá organizace doporovázející tuto každoroční akci a dobrá zábava v příjemném domácím prostředí, kde nechyběla vína a kulinářské speciality místních obyvatel, činí tento ples pocitově přátelským, bez povinné komerčnosti organizátorů a prodejců služeb.

Poděkování patří i pohostinství, které zajistilo nezbytný pitný režim v příjemných cenách.

Kdo tam nebyl, ať nezaváhá příště!

Za Vaši návštěvu děkují organizátoři !

(foto H-ELECTRONIC)

Obsah sekce Události v obci