Obec Slup

Dnes je Friday 02/28/20,
svátek má Lumír
Čarodějnice 2015 - ohlédnutí (05/03/15)

A velký oheň je za námi...

SDH Slup ve spolupráci s Klubem matek ze Slupi uspořádali v sobotu 2.května 2015 tradiční PÁLENÍ ČARODĚJNIC. (původní čtvrteční termín byl z důvodu špatného počasí změněn).

Ukázalo se, že přeložení na sobotu bylo správné rozhodnutí. Svítilo sluníčko a děti si to patřičně mohly užít. Byl připravený i malý ohýnek na opékání špekáčků. K občerstvení bylo zajištěno pivo, limonáda, uzené cigáro, klobása, hranolky, topinky.

Fanoušci hokeje nepřišli ani o zápas, protože ho mohli sledovat přímo u ohně. Večer se vydařil a všichni byli spokojení.

SDH Slup a Klub matek děkuje všem za účast

(foto Ferancová M.)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Otevření muzejní sezony Muzea zemědělství v Oleksovičkách (04/27/15)

Muzeum zemědělství - sezona 2015

Muzeum zemědělství v Oleksovičkách


Muzeum zemědělství v Oleksovičkách oznamujeme, že v sobotu dne 2. května 2015 ve 14 hodin bude slavnostně otevřena sezona pro rok 2015.

Otevření je spojeno se založením spolku – Klub seniorů Slup-Oleksovičky a se založením vzájemné spolupráce tohoto zakládajícího spolku s Klubem seniorů Hodonice a Krhovice.

Všichni jste co nejsrdečněji zváni a to jak na slavnost, tak ke členství v zakládajícím spolku klubu seniorů.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Vystoupení dětí MŠ na besídce se seniory (04/07/15)

Dne 14. března 2015 se konala každoroční besídka s občany Slupi kteří dosáhli důchodového věku. Na této akci se prezentovaly kulturním programem děti MŠ a jejich vystoupení sklidilo velké ovace. Od obecního úřadu jim byla v závěru besídky předána sladká odměna.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci