Obec Slup

Dnes je Wednesday 04/01/20,
svátek má Hugo
Beseda se seniory - ohlédnutí (04/21/17)

Beseda se seniory

Zastupitelé a zaměstnanci obce Slup uspořádali v pátek 10.3.2017 Besedu se seniory. Nejdříve vystoupily děti z mateřské školy, které pod vedením svých učitelek připravily velmi pěkný program. Poté, co dostali děti za své vystoupení sladkou odměnu, přivítal všechny přítomné seniory zastupitel pan Leoš Feranec. Dále pan starosta zhodnotil dění v obci v uplynulém roce a seznámil všechny s plány na rok letošní, nakonec si připravil několik statistických údajů pro zpestření. K tanci a poslechu hráli Sousedé z Hodonic.


(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Myslivecký ples 2017 - ohlédnutí (01/15/17)

Myslivecký ples 2017

Tradiční a vyhlášený Myslivecký ples ve Slupi konaný v sobotu 14. ledna 2017 je minulostí. Jako vždy bylo vše ze strany organizátorů velmi dobře připraveno, a kdo neměl chřipku a mohl se zúčastnit tak prožil velice příjemný večer.

O důvodech proč je tento ples vyhledávaný již se napsalo dost a vlastně je vždy problém se na něj dostat. Letos způsobila chřipková onemocnění menší návštěvu a dokonce jako by byla vidět určitá unavenost návštěvníků (subjektivní pohled). Zábava se rozjížděla poněkud pomalu, nakonec se ale dostala do plného varu.

Více slov by bylo zbytečných, raději pár fotografií, příští rok opět na viděnou ve Slupi.

(foto H-ELECTRONIC)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Čulský jarmark  12.11.2016 - ohlédnutí (11/23/16)

Čulský jarmark 12. listopadu 2016.

Klub matek ve Slupi uspořádal již tradiční předánoční jarmark. V prostorách kulturního domu bylo možno shlédnout prezentaci učňovských oborů, výrobců vína, sýrů, hraček, dekorací jakož to i zakoupit jejich výrobky. Děti si rovněž mohly nazdobit perníčky, výtvarně se vyžít v tvořivé dílně nebo nechat si malovat na obličej.

Poděkování patří především organizátorům a dále všem, včetně návštěvníků. Ukázalo se, že život na vesnici má svoji kulturu a aktivity, které by mohlo závidět nejedno město.


(foto i textové informace obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci