Obec Slup

Dnes je Tuesday 01/28/20,
svátek má Otýlie
Večer pro ženy - akce Klubu Matek 20.5.2017 - ohlédnutí (06/07/17)
Večer pro ženy

Který uspořádádal Klub Matek při ČSŽ v sobotu 20. května 2017 se vydařil. Každá z žen, která navštívila tuto kulturní akci, obdržela kávu, dezert, víno a květinu. Program zahájila módní přehlídka, poté dámy svými kousky očaroval kouzelník. Zájemkyně mohly ochutnat, případně i zakoupit zdravou výživu, víno a sýry. Dále zde byly pomůcky do kuchyně a kosmetika, vše s odbornou prezentací. Večer pro ženy vyvrcholil taneční zábavou. Více je zřejmé z přiložených fotografií.

M. Mikulenčáková
kronikářka Klubu matek


večer pro ženy 20.5.2017
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Beseda se seniory - ohlédnutí (04/21/17)

Beseda se seniory

Zastupitelé a zaměstnanci obce Slup uspořádali v pátek 10.3.2017 Besedu se seniory. Nejdříve vystoupily děti z mateřské školy, které pod vedením svých učitelek připravily velmi pěkný program. Poté, co dostali děti za své vystoupení sladkou odměnu, přivítal všechny přítomné seniory zastupitel pan Leoš Feranec. Dále pan starosta zhodnotil dění v obci v uplynulém roce a seznámil všechny s plány na rok letošní, nakonec si připravil několik statistických údajů pro zpestření. K tanci a poslechu hráli Sousedé z Hodonic.


(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Myslivecký ples 2017 - ohlédnutí (01/15/17)

Myslivecký ples 2017

Tradiční a vyhlášený Myslivecký ples ve Slupi konaný v sobotu 14. ledna 2017 je minulostí. Jako vždy bylo vše ze strany organizátorů velmi dobře připraveno, a kdo neměl chřipku a mohl se zúčastnit tak prožil velice příjemný večer.

O důvodech proč je tento ples vyhledávaný již se napsalo dost a vlastně je vždy problém se na něj dostat. Letos způsobila chřipková onemocnění menší návštěvu a dokonce jako by byla vidět určitá unavenost návštěvníků (subjektivní pohled). Zábava se rozjížděla poněkud pomalu, nakonec se ale dostala do plného varu.

Více slov by bylo zbytečných, raději pár fotografií, příští rok opět na viděnou ve Slupi.

(foto H-ELECTRONIC)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci