Obec Slup

Dnes je Saturday 06/06/20,
svátek má Norbert
XV. ročník Slavnosti chleba jsou minulostí (09/19/19)

Slavnosti chleba 2019

V sobotu 7.září 2019 se ve Slupi uskutečnily tradiční Slavnosti chleba. Hlavním programem této akce byla přehlídka folklorních souborů z regionu Jižní Moravy, národnostních menšin žijících na území Jihomoravského kraje, ale i ze Slovenska. V rámci doprovodného programu byl jarmark, historická řemesla, stánky s občerstvením, burčákem a čerstvým pečivem. Řada dalších aktivit souběžně probíhala na více místech, tak jak bylo uvedeno v programu.

Sobotní den nebyl počasím příliš přívětivý, pře to byla účast srovnatelná s předchozími "silnými" ročníky. Stále rostoucí skvělá organizace a profesionální přístup všech účastníků a organizátorů vytvořila dobrou náladu a radost u většiny návštěvníků. Oficiální zhodnocení brzy najdete na webu Slavností chleba, již nyní je potřeba vyslovit poděkování všem, jak na straně účinkujících a organizačního týmu, tak na straně Vás - návštěvníků této skvělé akce.

Organizační tým XV. ročníku Slavností chlebaZhodnocení XV. ročníku Slavnosti chleba je dostupné na webu Slavností chleba >>>

Slavnosti chleba 2019 pořadatelé a sponzoři Slavností chleba 2019

Dětský karneval - 8. dubna 2019 - ohlédnutí za akcí (08/15/19)

Dětský karneval

Dětský karneval, se konal 6. dubna 2019, programem opět provázela dvojice Momo a Mimi z divadla Kejkle.

Děti i jejich rodiče se skvěle bavili. Více je zřejmé z připojených fotografií.

Libuše Mikulenčáková,
Klub matek ve Slupi(foto obec Slup - splněno GDPR)

Mikulášská besídka - 1.12.2018 - ohlédnutí za akcí (01/30/19)

Mikulášská besídka - 1.12.2018

Dne 1. prosince 2018 byl ve Slupi zahájen advent. Klub matek uspořádal Mikulášskou besídku plnou soutěží a tanečků nazvanou Čertovský rej, jenž provázeli čert s čerticí.

Potom přišel sv. Mikuláš, aby dětem nadělil nadílku. U mateřské školy vystoupily děti s koledami, a po proslovu pana starosty a po požehnání od pana faráře byl slavnostně rozsvícen vánoční strom.

Libuše Mikulenčáková,
Klub matek ze Slupi


(foto obec Slup)

Obsah sekce Události v obci