Obec Slup

Dnes je Friday 06/05/20,
svátek má Dobroslav
Nábor a den otevřených dveří PČR ve Znojmš (04/19/19)

Nabídka Policie ČR - Územního odboru ve Znojmě

nabor PCRI v tomto roce pořádáme již tradičně workshop s názvem "Policistou na zkoušku" a zároveň „Den otevřených dveří ÚO Znojmo“. Obě tyto akce proběhnou ve středu 5. června 2019 v areálu Policie ČR Územního odboru ve Znojmě na ulici Pražská. Rádi bychom oslovili zejména ty, kteří mají zájem o smysluplnou a odpovědnou práci a zvažují možnost absolvovat přijímací řízení do služebního poměru příslušníka Policie České republiky.


workshop PCR


Součástí workshopu a dne otevřených dveří je i zajímavý program, který jsme pojali jako prezentaci policejních činností. Zájemci se budou moci seznámit s jednotlivými policejními službami, prohlédnout technické vybavení, výzbroj a výstroj. Personální pracoviště na místě poskytne informace k přijímacímu řízení a zodpoví specifické dotazy dané problematiky. Psychologické pracoviště nastíní psychodiagnostické vyšetření a nabídne vzorek psychologického testu, jenž je nedílnou součástí přijímacího řízení. Pro účastníky jsou připraveny komentované dynamické ukázky zásahové jednotky, speciální pořádkové jednotky a výcviku policejních psů.


Důležité upozornění PČR ze dne 9. února 2018 - Falešní plynaři (02/09/18)

Přepis rozhlasové relace:

Vážení spoluobčané,
Policie České republiky varuje před různými podvodníky a zloději, kteří projíždějí obcemi našeho regionu. Snaží se zejména zneužít důvěřivosti a ochoty starších občanů. Pod různými výmluvami se dostanou do domu a to je pro ně velká příležitost ke krádeži. Dokazují to dva případy z ledna letošního roku. Falešní plynaři kontaktovali starší ženy ve Znojmě a v Božicích. Pod záminkou kontroly plynu pak obě důvěřivé ženy přímo v jejich bytech okradli. V souvislosti s těmito případy upozorňujeme občany, aby nedávali těmto podvodníkům a zlodějům šanci. Nezvěte nikoho cizího dovnitř a zavřete před nimi dveře.

Technici, kteří mají oprávnění ke kontrole plynárenských zařízení, se vždy předem nahlásí. Telefonicky nebo písemně kontaktují majitele několik dnů předem a na místě samotném se prokáží průkazkou s fotografií. Občané mají také možnost zatelefonovat na zákaznickou linku 800 11 33 55 (číslo je uvedeno na zadní straně průkazu) a ověřit si věrohodnost technika a důvod jeho návštěvy.

Jestliže Vás bez oznámení předem navštíví podomní prodejce energií, máte právo se s ním nebavit. Rozhodně nepodepisujte žádné dokumenty pod nátlakem. Nechte si čas na prostudování a zvážení případné změny dodavatele energií. Nenechte prodejce fotit ani plynoměr, ani elektroměr. Pokud je ve vaší obci zákaz podomního prodeje, ihned volejte linku 158. Osoba, která tento zákaz nerespektuje, se dopouští protiprávního jednání. Nedávejte těmto lidem šanci.

por. Mgr. Lenka Drahokoupilová, v.r.
tisková mluvčí ÚO Znojmo


odkaz na další informace >>> Upozornění PČR Znojmo na falešné plynaře ze dne 7.2.2018

Náborové  akce PČR  „HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU“ (25.1.2017)

HLEDÁME POSILY DO NAŠEHO TÝMU

Náborová akce si klade za cíl získávání nových příslušníků Policie České republiky a je pokračováním již obdobné výzvy publikované na webových stránkách obcí. Dovolujeme si aktualizovat a upozornit na novou aktivitu vedenou tímto směrem.

Rádi bychom opakovaně oslovili uchazeče, kteří mají zájem o smysluplnou a odpovědnou práci a pozvali je 22. dubna 2017 na workshop „Policistou na zkoušku“, který se bude konat v areálu Policie České republiky územního odboru ve Znojmě.

Benefitem workshopu je absolvování testů tělesné zdatnosti, které budou platit až do konce roku 2017. Všichni účastníci testů budou zařazeni do slosování o cenu „Exkurze na speciální policejní útvary“.

Více aktualizovaných informací této náborové kampaně najdete na Facebooku ZDEObsah sekce POLICIE ČR informuje a radí