Obec Slup

Dnes je Friday 05/27/16,
svátek má Valdemar

Aktuální počasí na Znojemsku

Meteorologická stanice Kuchařovice - oblačnost: 5/8, teplota: 22.8° C
Teplota:22.8° C
Oblačnost:oblačno (5/8)
Vítr:3 m/s
27.5.2016 17 hod.
Předpověď počasí
Tlak vzduchu: 1014.2 hPa
Východ a západ slunce Východ: 05:00
Západ: 20:45
Poslední čtvrť, stáří měsíce: 5, další úplněk nastane 20.6. 12:12 Poslední čtvrť
Příští úplněk:
20.6. 12:12


Informace pro občany

V tomto režimu stránek je obsah přizpůsobený potřebám obyvatelů obce a profil zvolíte výběrem z vysouvací nabídky umístěné mezi znakem obce a vlastní nabídkou sekcí. Nezobrazují se zde informace, které Vás pravděpodobně jako místního nezajímají. Věříme, že se zde budete snadněji orientovat a tento mini průvodce by Vám to měl umožnit a kdykoliv připomenout.

Základní členění nabídky do sekcí a jejich rubrik je dostupné pro každý zvolený profil, znamená to, že se nabídka s profilem mění. Názvy sekcí u nichž je symbol "zubatého kolečka" lze rozvinout do konkrétních obsahových rubrik. Dlouhodobější informace poskytují v přehledu sekcí a patřičných rubrik základní informace potřebné pro občana. Uvítáme, když upozorníte na chybějící, neaktuální a mylné údaje.

Specifické postavení má sekce Aktuálně, kde ve všech rubrikách poskytuje aktuální informace, které tam jsou vloženy osobami oprávněnými toto za obec činit (administrátory stránek). Technická podpora zajišťuje provedení administrátorům nedostupných úkonů a provádí takto nepřímou aktualizaci obsahu i struktury webu. Pro orientaci v obsahu sekce použijte rozvinutou nabídku dle výše uvedených informací.

Vodorovná rychlá nabídka poskytuje po najetí kurzoru základní informace o obecním úřadu a zejména formou zkrácených článků přehled aktuálních posledních článků ze všech rubrik sekce Aktuálně. Textové vyhledávání je nástrojem pro hledání zvoleného výrazu v celé struktuře stránek.

Pokud něco nenajdete, můžete se zkusit vrátit do původního režimu, ve kterém stránky obsahují všechny informace; přejít na mapu webu, nebo použít vyhledávání.

Všechny dokumenty naleznete v sekci Veřejné dokumenty nebo na Úřední desce. Informace na poslední vložené dokumenty na elektronickou úřední desku je jejich názvy uvedena v rychlém přehledu všech novinek.

O aktuálním dění v obci se dozvíte v sekci Aktuálně. Máte možnost hledat cíleně v jednotlivých rubrikách, nebo opět využít rychlé nabídky formou zobrazení všech nových článků formou zkrácených verzí s možností výběru otevření plného obsahu.

Pokud chcete mít neustále přehled o nových článcích a dokumentech vyvěšených na úřední desce, přihlaste si náš RSS kanál.

Můžete zanechat vzkaz na elektronické nástěnce, číst a vkládat inzeráty, komentovat články u kterých je toto nastaveno.

Pro komunikaci můžete využít webmailového prostředí, kde zašlete formou elektronické pošty svůj dotaz, či vzkaz konkrétní osobě samosprávy a úřadu obce.

CzechPOINT
Obecní úřad Fotogalerie Úřední deskaOdkaz na protikorupční linku MV ČR


FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Obecní úřad Slup - ekatalog.czMěstské, obecní úřady - ekatalog.cz


Elektronická úřední deska obsahuje mimo níže uvedené soubory v tabulce pod ní i další
informační sdělení . další info pod tabulkou
Elektronická Úřední deska obce Slup je umístěna na serveru www.edeska.cz.


NÁVRH ZÁVĚREČNÉHO ÚČTU SVAZKU OBCÍ DYJE ZA ROK 2015 (24.5.2016)

NÁVRH ZÁVĚREČNÉHO ÚČTU SVAZKU OBCÍ DYJE ZA ROK 2015

Návrh závěrečného účtu Svazku obcí Dyje za rok 2015 je v souladu s ustanovením § 17 odst. 6 zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění, zveřejněn po dobu nejméně 15 dnů před jeho projednáním ve výboru svazku obcí na úředních deskách a v elektronické podobě způsobem umožňujícím dálkový přístup ve všech členských obcích a je k dispozici k nahlédnutí na Vašem obecním úřadě.

Připomínky k Návrhu závěrečného účtu Svazku obcí Dyje za rok 2015 mohou občané uplatnit písemně ve lhůtě do 10. června 2016 na adresu: Svazek obcí Dyje, Hrádek 16, 671 27 Hrádek nebo ústně přímo při zasedání výborové schůze Svazku obcí Dyje. V Hrádku dne 24. května 2016

Ing. Jindřich Rosa
předseda svazku

Odkazy na dílčí dokumenty:

Vyvěšeno: 25.05.2016
Vyvěšeno na elektronické úřední desce: 25.05.2016
Sejmuto: 10.06.2016
Sejmuto z elektronické úřední desky: 10.06.2016


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Návrh závěrečného účtu obce Slup za rok 2015 (05/18/16)

Návrhu závěrečného účtu za rok 2015

společně s přílohami č.1 FIN 2-12 k 31.12.2015 a č.2 Zpráva o výsledku přezkumu hospodaření najdete dokumenty na níže uvedených odkazech.

Datum vyvěšení: 17.5.2016
Datum sejmutí: 2.6.2016

Trvalá dostupnost v sekci Veřejné dokumenty / Rozpočty a opatření
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Úřední deska