Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/14/20,
svátek má Karolína
Oslavy dětského dne (06/17/11)

LENTILKY BROUČKA BRUNA
a
oslavy MDD na hřišti


detský den


V sobotu 11.června 2011 proběhl v naší obci Dětský den a to na dvou místech. Ve 14 hodin začal Dětský den na místním hřišti, pořádaný Sportovním fotbalovým klubem ve spolupráci s Obecním úřadem a druhá oslava nazvaná ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO DĚTI - LENTILKY BROUČKA BRUNA se konala NA LOUCE U MUZEA ČS. OPEVNĚNÍ VE SLUPI U ZNOJMA, které pořádalo Občanské sdružení NEZRADÍME - 1938.

Obě oslavy se dětem líbily a skvěle si je užily i když bylo velmi teplé počasí. Sladkosti, limonáda nikde nechyběly. Nejvíce se však dětem líbil skákací hrad, jízda na koních a střelba s pušek. Na obou místech bylo zajištěno občerstvení (párky z udírny, buřty na grilu, upečené buchty).

Poděkování patří všem, kdo se podíleli na příjemně stráveném sobotním odpoledni.


(foto obec Slup)

Karnevalové odpoledne pro děti - ohlédnutí (04/05/11)

Klub matek ze Slupi
uspořádal
v sobotu 26.3.2011 od 15.00 hodin
v místním kulturním domě

DĚTSKÉ KARNEVALOVÉ ODPOLEDNE

Odpolednem provázeli Komedianti na káře, kteří měli připravený krásný program pro děti a zhostili se tohoto úkolu na výbornou. Nejen, že zahráli cirkusové vystoupení, ale měli připraveny balónky, ze kterých dětem vyráběli různá zvířátka, srdíčka a různé věci.

Další programový host - Znojemská Country skupina Zuzana, překvapila tancem a dokonce učila děti tančit na country píseň.

Král se svojí chotí rozdával dětem při tanci sladkosti. Vedl v čele s královnou promenádu přítomných masek. Ke konci karnevalu byli ustřiženy všechny nafouklé balónky a vhozeny mezi děti, které už netrpělivě čekaly, až si nějaký chytí.

Celé odpoledne se skvěle vydařilo a všechny děti odcházeli se šťastným úsměvem ve tváři. Děkujeme všem za účast.


Klub matek ze Slupi


(foto obec Slup)

Slupské děti na předvánoční návštěvě v rakouském Mailbergu (12/24/10)

Vánoční písně zněly na Mailbergu

V neděli 19.12.2010 v 16 hodin vystoupily děti z naší obce na zámku v rakouském Mailbergu, kde zazpívaly koledy, přednesly básničky a starší děvčata zahrála na flétny koledy na vánoční téma.

Děti pozval starosta obce Mailberg v rámci spolupráce s naší obcí. Vystoupení se všem moc líbilo a děti sklidily velký potlesk. Pan starosta je pochválil a zavedl děti do krbového sálu, kde na ně čekalo malé občerstvení.

Poděkování patří všem, kdo se podílel na přípravě vystoupení a také rodičům za ochotu přivézt děti.(foto obec Slup)

Obsah sekce Kultura aktuálně