Obec Slup

Dnes je Neděle 20.1.2019,
svátek má Ilona
Nová páteřní silnice obcí (12.11.2007)

Asfalt jako ve městě


Při průjezdu obcí Slup si nelze nevšimnout nového povrchu hlavní průjezdní silnice. Nový asfalt téměř celého průjezdu obcí, navazující na stávající nové komunikace k vodnímu mlýnu dodává obci potřebnou upravenost, kterou nelze přehlédnout.

Určitě se takové věci nedějí samy a je dobře, že zastupitelstvo obce umí správně využít možností k tolik potřebnému zvelebení vlastní obce. Věříme, že avizovaná uzavírka silnice III/3978 v průtahu obce Slup nezpůsobila mimořádné potíže a výsledek bude dlouho ku prospěchu obyvatel i návštěvníků obce.


Níže text ze Slupského zpravodaje 2/2007


Na přelomu měsíce října a listopadu se  silnice třetí třídy v průtahu obcí dočkala kvalitního povrchu z asfaltového betonu. Je to další příspěvek k výraznému zlepšení vzhledu naší obce.  Jelikož jde o „státní“ silnici, byla oprava financována z prostředků Jihomoravského kraje.  Přes naší vesnici je vedená objízdná trasa v souvislosti s opravami na silnici II/408.  Bez opravy povrchu by účinky zvýšené dopravní zátěže vedly k její   devastaci . Lze tedy poděkovat SÚS a odboru dopravy, jmenovitě  Ing. Pavlu Liškovi za uskutečnění dlouhodobého přání obyvatel obce.Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Investiční akce v obci