Obec Slup

Dnes je Wednesday 07/15/20,
svátek má Jindřich

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Děti na výlovu rybníka v Jaroslavicích (11/10/09)

Školka na výlovu rybníka

Děti z MŠ Slup se jely podívat na každoroční výlov Jaroslavického rybníka. I když jim počasí moc nepřálo, protože lehce mrholilo, dětem to vůbec nevadilo. Výlet se jim i přesto vydařil a dětem se moc líbil.

Viděly hodně různých druhů, tvarů a barev rybiček a hlavně nelehkou práci rybářů.

Foto: paní učitelka Sapíková

Jak jsme slavili narozeniny (11/02/09)

Děti z MŠ Slup slaví narozeniny spolu se svými kamarády

I oslavy patří k běžnému životu, byť jsou jeho možná nejpříjemnější stránkou. Správně pogratulovat k narozeninám svému kamarádovi, ale třeba i rodičům, příbuzným a známým vyžaduje určitou dovednost a mnohdy ta rozhodne o míře radosti příjemce gratulace. Volba dárku, drobnosti, nebo pohoštění i vlastní oslava s krájením dortu se určitě budou v dalším životě hodit.

Děti z Mateřské školy v obci Slup s tím zřejmě nebudou mít v budoucnu problémy, jelikož v rámci jejich vzdělávání není ani tato oblast mezilidských vztahů ponechána náhodě.


FOTO paní učitelka Sapíková

Děti ze školky oslavily spolu s Vítečkem jeho třetí narozeniny. (10/10/09)

Podzim ve školce

Paní učitelky z MŠ připravily pro děti podzimní výzdobu - DÝŇOVÉ SKŘÍTKY. Děti si potom vyrobily s pomocí paní učitelek zvířátka z kaštanů, dýňové strašidýlka, ježečky, dráčky a různé motivy, které patří k podzimu.

Tato hezká podzimní výzdoba tak společnými silami zdobí naši malou školičku.

Fotky: paní učitelka Sapíková z MŠ Slup

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ