Obec Slup

Dnes je Sunday 05/31/20,
svátek má Kamila

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Děti z MŠ Slup slaví i v tomto školním roce narozeniny svých kamarádů společně. (10/07/10)

Ve středu 29.09.2010 navštívily školku děti ze Základní školy Strachotice. Prvňáčci si připravili písničky a básničky. Některé si společně zazpívaly. Děti ze školky daly prvňáčkům na oplátku ježečky, které vyrobily s paní učitelkou.

Mateřskou školku zdobí dýňová strašidýlka, která dětem vyrobila jejich šikovná paní učitelka. Strašidýlka tak vytváří pěknou atmosféru podzimních dnů a vítá s radostí děti při vstupu do školky.

Fotografie paní učitelka Sapíková

Děti z Mateřské školy ve Slupi se opět sešly po prázdninách se svými kamarády. (09/10/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi se opět sešly po prázdninách se svými kamarády. Někteří odešly do první třídy a tak místo nich nastoupily děti nové. Všichni se rychle skamarádily.

(foto paní učitelka Sapiková)


Rozloučení s budoucími školáky a oslava narozenin v předstihu (07/01/10)

Hurá na prázdniny!

Protože některé děti slaví narozeniny o prázdninách, tak se jejich kamarádi rozhodli, že jim popřejí ještě ve školním roce. Současně se rozloučili s těmi, kteří již školku opustí natrvalo a stanou se školáky.

Na rozloučenou se školkou dostali budoucí prvňáčci upomínkové předměty. Pak již je poslední společná fotografie a hurá na prázdniny.

(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ