Obec Slup

Dnes je Sobota 17.11.2018,
je Den boje studentů a svátek má Mahulena

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Návrat kostelní věže za účasti dětí MŠ (17.12.2010)

Děti z MŠ Slup se v úterý 07.12.2010 přišly podívat společně s ostatními obyvateli jak se kostelní věž vrací zpět na své místo. Podívaná to byla úžasná a dětem se moc líbila.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Mikuláš naděloval v naší školce (5.12.2010)

Mikuláš 2010

čertík Bertík Mikuláš čertík Bertík

V pátek 3. prosince navštívil SVATÝ MIKULÁŠ se svojí družinou děti z MŠ Slup. Děti Mikuláše očekávaly a tak se na něj pečlivě připravily.

Mikuláš si volal každého zvlášť, aby se zeptal jestli celý rok nezlobil. Každý přednesl básničku nebo zazpíval písničku a Mikulášův pomocník anděl je odměnil balíčkem, který byl plný sladkostí.

Potom mu děti zazpívaly písničky a společně si i zatančily. Neposedný čertík Bertík se přidal taky, i když se ho děti ze začátku bály, když zjistily že je hodný, dovolily mu aby si s nimi taky zatančil.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Vánoční perníčky jsou upečeny (19.11.2010)

Ve čtvrtek 18.11.2010 si děti upekly společně se svými maminkami voňavé perníčky. Po upečení perníčků následovalo ochutnávání, protože každá maminka přinesla jiné těsto.

Tuto možnost měly díky spolupráci Klubu matek a MŠ Slup. Poděkování patří zejména učitelkám za ochotu zůstat déle a umožnit pečení rodičů s dětmi uskutečnit. Část perníčku zůstane dětem ve školce a druhá bude použita při rozsvěcování stromečku.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ