Obec Slup

Dnes je Monday 07/06/20,
svátek má Mistr Jan Hus

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Návštěva na výlovu rybníka, divadélko a voňavé perníčky (11/05/12)

Děti ze školky přijelo navštívit malé divadélko. Nejvíce se dětem líbila zvířátka a také to, že se mohly zapojit a něco si také vyzkoušet.

Ve středu 31.10.2012 děti dopoledne společně vykrajovaly a zdobily perníčky. Odpolední program byl již tradičně spojený s návštěvou při příležitosti výlovu rybníka v Jaroslavicích. Po návratu pak měly školičku provoněnou perníčky, které mezitím paní kuchařka upekla.


(Foto: paní ředitelka Sapíková)

Barevný podzim inspiruje (11/02/12)

Podzim venku i ve třídě

Děti ze školky se vydaly podzimní procházkou do Oleksoviček, kde mimo jiné navštívily Muzeum zemědělství a seznámili se se starou zemědělskou technikou a způsobem života předků.Přes to, že již v muzeu jednou byli, se návštěva velmi líbila.

I v sychravých podzimních dnech děti nezapomínají na své kamarády, se kterými v teple své školičky oslavují svá výročí. Podzimní výzdoba již je vidět na každé nástěnce a trpěnlivě čeká na blížící se nejkrásnější svátky - Vánoce.


(Foto: paní ředitelka Sapíková)

Bývalá paní ředitelka odešla do penze (10/02/12)

Ve čtvrtek 27.09.2012 se několik maminek spolu s panem starostou a místostarostou přišlo rozloučit s paní ředitelkou MŠ ve Slupi, Marii Jelečkovou.

Paní ředitelka byla v této školce od roku 1973 do konce září 2012.Za sebou zanechala spoustu dobré práce.

Přejeme příjemné a krásné prožití zasloužilých let odpočinku.


Obsah sekce Aktuality z naší MŠ