Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/07/20,
svátek má Bohuslava

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Divadlo a Mikuláš ve školce (12/13/12)

V pátek 30.listopadu 2012 přijelo za dětmi do školky malé divadélko, které zahrálo dětem pohádku O Jasánkovi.Dětem se divadlo moc líbilo.

Hned na to přišel za nimi ve středu dopoledne 05.12.2012 Mikuláš se svojí družinou.

Děti už na něho byly připravené a nemohly se dočkat. Nejdříve si Mikuláš volal jednoho po druhém, aby zjistil zda splnil to co před rokem sliboval. Potom všem, s pomocníkem andělem a čerty, nadělil balíček se sladkostmi. Děti mu zase na oplátku zazpívaly písničky a společně si všichni zatančili.


(foto MŠ Slup)

Návštěva na výlovu rybníka, divadélko a voňavé perníčky (11/05/12)

Děti ze školky přijelo navštívit malé divadélko. Nejvíce se dětem líbila zvířátka a také to, že se mohly zapojit a něco si také vyzkoušet.

Ve středu 31.10.2012 děti dopoledne společně vykrajovaly a zdobily perníčky. Odpolední program byl již tradičně spojený s návštěvou při příležitosti výlovu rybníka v Jaroslavicích. Po návratu pak měly školičku provoněnou perníčky, které mezitím paní kuchařka upekla.


(Foto: paní ředitelka Sapíková)

Barevný podzim inspiruje (11/02/12)

Podzim venku i ve třídě

Děti ze školky se vydaly podzimní procházkou do Oleksoviček, kde mimo jiné navštívily Muzeum zemědělství a seznámili se se starou zemědělskou technikou a způsobem života předků.Přes to, že již v muzeu jednou byli, se návštěva velmi líbila.

I v sychravých podzimních dnech děti nezapomínají na své kamarády, se kterými v teple své školičky oslavují svá výročí. Podzimní výzdoba již je vidět na každé nástěnce a trpěnlivě čeká na blížící se nejkrásnější svátky - Vánoce.


(Foto: paní ředitelka Sapíková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ