Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/14/20,
svátek má Karolína

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Podzimní dny v naší školce (10/20/13)

Barevný podzim je tady

Krásné podzimní dny a babí léto je jak stvořené k vycházkám. Pobyt uvnitř si děti zpestřují hrami a tvořením podzimní výzdoby, např. zvířátek z kaštanů.

Mateřskou školu ve Slupi navštívily děti ze ZŠ Strachotice. Prvňáčci, kteří opustili školku se do ní zase na chvilinku přišli podívat a pozdravit své kamarády.

Přijelo i divadélko, které jim zahrálo pohádku O pejskovi a kočičce.

(Foto MŠ Slup)

Začátek školního roku ve školce (09/22/13)

Hurá a jsme opět ve školce

Děti z MŠ Slup se opět po prázdninách setkaly se svými kamarády ve školce, přibyly však i nové děti, které nahradily dnešní školáky.

Jako vždy se všichni podíleli na výzdobě školky s tématy barevností podzimu a nezbytných strašidel.

Kolektiv školky se tedy již pomalu stmeluje a a nové děti se učí řadě dovedností předškolní výchovy. Budeme se těšit, co vše v tomto školním roce dokážou.


(foto MŠ Slup)

Hurá na prázdniny (07/03/13)

Školní výlet do Znojma

Děti z Mateřské školy Slup si užívaly poslední dny ve školce naplno. Paní učitelky pro ně připravily na rozloučenou se školkou výlet za krokodýly do Hotelu Dukla ve Znojmě.

Po zajímavé prohlídce měly děti v cukrárně nachystané zmrzlinové poháry a pak si ještě před odjezdem autobusu pohrály na průlezkách. Výlet se dětem moc líbil a už se těší na září, co pro ně vynalézavé paní učitelky zase připraví.


(Foto paní ředitelka Sapiková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ