Obec Slup

Dnes je Středa 20.3.2019,
svátek má Světlana

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Oslavy Mezinárodního dne dětí (14.7.2014)

MDD 2014

Děti si užily celý týden oslav Mezinárodního dne dětí. Každý den, plnily nějaké sportovní úkoly a na konci týdne dostaly odměnu. Navštívily i pana Řezníčka v Oleksovičkách, aby se podívaly na zvířátka.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Poslední měsíc ve školce - hurá na prázdniny (14.7.2014)

Červen ve školce ve znamení výletů

Děti z Mateřské školy ve Slupi si poslední měsíc ve školce pěkně užily. Učitelky pro ně připravily různé výlety a také divadlo. Společně se školkou z Valtrovic se vydaly na výlet autobusem na Vranov, kde pro ně na zámku byla připravená pohádka.

Potom se další den vydaly do Základní školy ve Strachoticích, kde jim děti v kulturním domě zahrály pohádku a společně se vydaly zpět do školy, aby se děti podívaly na školní třídy a zahradu.

Další výlet měly do Znojma, kde se projely vláčkem a na konec za dětmi přijel kouzelník se svým vystoupením. Děti si to vše užily a budou mít celé prázdniny na co vzpomínat, než se opět v září sejdou ve školce.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Květnové aktivity v mateřské školce (29.5.2014)

Ve čtvrtek 8.května 2014 děti z MŠ Slup vystupovaly v muzeu v Oleksovičkách na Vítání jara. Akce se vydařila a všem se líbila.

Do školky zavítalo divadélko ROLNIČKA a dětem opět zahrálo krásnou naučnou pohádku.

Ve středu 21.května 2014 zajely děti do Mateřské školy ve Valtrovicích, kde pro ně bylo připraveno vystoupení Klauna Hopsalína. Společně si děti z obou školek užily pěkné odpoledne.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ