Obec Slup

Dnes je Sobota 17.11.2018,
je Den boje studentů a svátek má Mahulena

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 7.11.2018 (7.11.2018)
 • Sportovní fotbalový klub Slup oznamuje, že tuto sobotu 10.11.2018 v době od 9.00 hodin do 11.00 hodin provede sběr železa v obci Slup a Oleksovičky. Sportovci děkují za spolupráci a žádají občany, aby nepotřebné železo dali před své domy, težší kusy pomohou vynést.
  V případě potřeby volejte pana Jaroslava Tomaštíka na tel. číslo : 728 66 22 69

 • E.On distributor el. Energie oznamuje občanům, že z důvodu plánovaných prací v katastru naší obce je nutné dočasně přerušit dodávku el. energie ve středu 14.listopadu od 7:30 do 14:30 hodin.
  Vypnutá oblast:
  Provozy(areál sklepů) a zařízení napájené z TS Oleksovičky-Sklepy
  Domácnosti, provozy a zařízení napájené z TS Slup Zahuštění
  Odběratelská trafostanice Slup Ökoplant-vypnutí se netýká domácností
  Odběratelská trafostanice Slup – statek-vypnutí se netýká domácností
  Odběratelská trafostanice Slup-FVE (fotovoltaická el.) Slup 11-vypnutí se netýká domácností

 • Klub matek ve Slupi Vás srdečně zve příští sobotu 17. listopadu od 10 – do 17 hodin na již tradiční ČULSKÝ JARMARK do kulturního domu ve Slupi . Návštěvníci si zde mohou zakoupit : čokoládu, perníčky, makronky, med, sýry, víno, zdravou výživu, kosmetiku, bižuterii, vazby a věnce, lapače snů, výrobky Chráněných dílen, patchwork, výrobky ze dřeva a pleteného papíru. Děti si mohou v tvořivých dílničkách nazdobit perníček, vyrobit vlastní mýdlo nebo svíčku. Vstupné 40,- Kč, děti mají vstup zdarma, občerstvení zajištěno

 • Oznamujeme občanům, že kamenictví GAL bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332
  Nabízí:
  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu sleva až 30%