Obec Slup

Dnes je Úterý 17.7.2018,
svátek má Martina

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 2.7.2018 (2.7.2018)
  • Pan farář Sobotka a místní farnící tímto srdečně zvou všechny občany ve čtvrtek 5.7. 2018 na Cyrilometodějskou pouť do Oleksoviček. Začátek pouti je v 8 hodin v kostele ve Slupi modlitbou růžence a pokračuje procesím ke kapli v Oleksovičkách , kde začne v 9 hodin mše svatá.

  • Oznamujeme občanům, že v době od 9.7. do 13.7.2018 bude uzavřen Obecní úřad ve Slupi z důvodu dovolené. V neodkladných záležitostech lze kontaktovat pana starostu na tel. čísle: 604 238 675

  • Stavební úřad v Jaroslavicích oznamuje, že bude od 2.7. do 13.7. uzavřen z důvodu dovolené

  • Místní knihovna Slup oznamuje, že v červenci a v srpnu bude uzavřena. Žádáme čtenáře, aby odevzdali zapůjčené knihy na obecní úřad

  • Oznamujeme občanům, že MUDr. Karel Hulán v červenci a srpnu ve Slupi neordinuje

  • Pálenice ve starém Kině oznamuje, že přijímá objednávky na pálení kvasu. Pálení bude zahájeno v posledním týdnu měsíce července. Termín pálení si můžete rezervovat na tel. č. 601127091 nebo osobně v pálenici na adrese Hrádecká 18, Jaroslavice. V případě dotazů nebo rad se můžete obrátit na e-mail palenice@tenzum.cz.