Obec Slup

Dnes je Úterý 24.4.2018,
svátek má Jiří

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 16.4.2018 (16.4.2018)
  • Sbor dobrovolných hasičů ve Slupi oznamuje občanům, že tuto sobotu 21. dubna 2018 provede v naší obci v době od 09:00 hodin sběr elektrozařízení jako jsou: pračky, mikrovlnky, ledničky, vrtačky, vysavače, žehličky, elektrické sekačky, televize, rádia apod. Žádáme občany, aby toto elektrozařízení nechali před svým domem.

  • Oznamujeme občanům, že v sobotu 21. dubna 2018 v době od 10.30 do 11.00 hodin bude proveden sběr nebezpečného odpadu v obci Slup u zastávky autobusu. Jedná se o tyto druhy -odpadu:-agrochemický odpad, jedlé tuky a oleje, barvy, tiskařské barvy, lepidla a pryskyřice obsahující nebezpečné látky, rozpouštědla, kyseliny, zásady, obaly obsahující nebezpečné látky, detergenty-odmašťovací přípravky, fotochemikálie, nepoužitá cytostatika-léky, baterie a akumulátory, zářivky a jiný odpad obsahující rtuť, dřevo obsahující nebezpečné látky, motorové oleje, pneumatiky z osobních vozidel a motocyklů Tekuté a sypké odpady budou odebírány pouze v uzavřených obalech (plastových, kovových nebo papírových).

  • Technické muzeum v Brně pořádá tuto sobotu 21. dubna 2017 ve Vodním mlýně ve Slupi akci pro děti i hravé dospělé s názvem Jaro na mlýně.Čeká Vás celodenní program pro rodiny s dětmi na téma kdo pracoval ve mlýně. Vstupné je plné 60,- Kč a snížené 30,- Kč.

  • Skupina vinařů Slup Vás srdečně zve na tradiční Čulský košt, který se koná tuto sobotu 21. dubna 2018 ve 14 hodin v kulturním domě ve Slupi. K tanci hraje cimbálová muzika, od 20.30 hod. hraje skupina FREE BAND. Veškerá konzumace vína a taneční zábava je v ceně vstupného, vína se budou podávat chlazená, vstupné 250 Kč, všechny vstupenky jsou slosovatelné

  • Ředitelství Mateřské školy Slup oznamuje, že zápis dětí do mateřské školy na školní rok 2018 – 2019 se koná ve čtvrtek 3. května 2018 od 13.00 -15.00 hodin v budově MŠ. Telefon: 515 235 362. K zápisu je nutné přinést rodný list dítěte a očkovací průkaz.