Obec Slup

Dnes je Středa 28.6.2017,
svátek má Lubomír

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 5.6.2017 (5.5.2017)
  • Sportovní fotbalový klub a čulská chasa pořádají INDIÁNSKÝ DĚTSKÝ DEN v sobotu 10. června ve 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Slupi. Můžete se těšit na odpoledne plné her s INDIÁNY a na spoustu nových tématický disciplín Sladké balíčky pro děti, skákací hrad, indiánské tee-pee ,malování na obličej, jízda na koni, kreativní dílny: výroba indiánské čelenky nebo indiánských řetízků a náramků OBČERSTVENÍ pro děti i dospělé zajištěno, párek v rohlíku a limonáda pro děti zdarma, VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ V rámci sportovního odpoledne bude již ve 13:30 hodin sehráno mistrovské utkání fotbalových přípravek Slup, Micmanice proti družstvu Vrbovce. Přijďte se podívat jak jsme po roce pokročili Všechny srdečně zvou pořadatelé

  • 2) Oznamujeme občanům, že tuto neděli 11. června 2017 proběhne již 18. ročník cyklistického závodu pro všechny, kteří mají potěšení z jízdy na kole krásnou přírodou moravského Podyjí a rakouského Pulkautal
    - Nezapomeňte cestovní pas
    - Nutno nasbírat alespoň 5 razítek v razítkovacích stanicích
    - Závěrečná akce se koná v Haugsdorfu v hasičské zbrojnici od 16:00 hodin