Obec Slup

Dnes je Friday 01/24/20,
svátek má Milena

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 29.11.2019 (11/29/19)
  • Klub matek ve Slupi pořádá tuto sobotu 30.listopadu v kulturním domě ve Slupi v 16.00 hodin Mikulášskou besídku pro děti. Divadlo Bořivoj zahraje inscenaci Klaunův vánoční stromeček, poté přijde sv. Mikuláš se svojí družinou obdarovat děti. Po nadílce bude slavnostnímu rozsvěcení stromečku u mateřské školky. Občerstvení je zajištěno, vstupné dobrovolné Předprodej mikulášských balíčků tento čtvrtek 28. listopadu v kulturním domě ve Slupi vždy od 17:00 -18:00 hod,cena mikulášského balíčku je 70,-Kč

  • Oznamujeme občanům, že veterinární lékař Eva Jurková provede ČIPOVÁNÍ psů proti vzteklině v neděli8. prosince u zastávky autobusu v obci Slup od 8,30 hodin a v Oleksovičkách od 10,00 hodin. Cena čipu je 450,00 Kč/kus Očkovací průkazy s sebou!


  • Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici: ● FAKTURACE VELKOOBCHODU Nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou , přátelský kolektiv možnost profesního růstu. Požadujeme: spolehlivost , zodpovědnost, komunikativnost KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: personalni@nabytek-mikulik.cz


  • Spánkové studio na pražské ulici ve Znojmě (naproti hasičům) uskuteční prodejní akci spojenou s 15% slevou na celý sortiment prodejny. Prodejní akce se uskuteční ve dnech 5. Až 7. prosince vždy od 9:00 hodin. Přijďte se podívat a vše probrat s našimi odborníky přímo z výrobny matrací.