Navigace

Aktuálně


Nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuálně

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Nové soubory na úřední desce

NOVÉ [21.1.2020]
Odstávka pitné vody
NOVÉ [20.1.2020]
Veřejná výzva

Nové články

Nabídka zaměstnání - veřejná výzva starosty obce Slup Hledáte zaměstnání?
NOVÉ [21.1.2020]

Veřejná výzva na výkon funkce úředníka územního samosprávného celku Starosta obce Slup vyhlašuje dle § 6 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o úřednících“) veřejnou ... (zobrazit celý článek)

Pořad bohoslužeb od 19.1. do 26.1. 2020 Křesťané v obci
NOVÉ [19.1.2020]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 19.1. do 26.1. 2020 Stáhněte si:

Prosinec v MŠ Slup Aktuality z naší MŠ
[15.1.2020]

PROSINEC zve paní zimu k sněhovému tanci a vánoční dárečky Ježíšek má v ranci. V pondělí 2. prosince napadl první poprašek sněhu, a tak si děti chvíli užil hry na sněhu a se sněhem. Ve středu 4. prosince přijel do školky Krejčík Honza ... (zobrazit celý článek)

Pozvánka na tradiční Myslivecký ples do Slupi - 11.1.2020 je již minulostí Kultura aktuálně
[12.1.2020]

Myslivecký ples 2020 který pořádálo Myslivecké sdružení Slup v sobotu 11. ledna 2020 se opravdu vydařil. Poděkování patří všem organizátorům a samozřejmě i návštěvníkům, kteří se v tuto chvíli ještě skvěle baví.