Navigace

Aktuálně


Nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuálně

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Nové soubory na úřední desce

[10.12.2018]
Stav pitné vody 10.12.2018
[10.12.2018]
Smlouva o poskytnutí finaanční návratné výpomoci

Nové články

Čulský jarmark  - 17. listopadu 2018 je minulostí Události v obci
NOVÉ [19.12.2018]

Čulský jarmark Čulský jarmark, který se konal 17. listopadu 2018, se uskutečnil již po páté. O jeho oblíbenosti nás přesvědčili návštěvníci místní i z celého širokého okolí, hlavně děti se výtvarně vyžily tvořivých dílničkách. Děkujeme za účast návštěvníkům i prodejcům. ... (zobrazit celý článek)

Užívání vody z obecního vodovodu - opět možné Informace obecního úřadu
[11.12.2018]

Užívání vody z obecního vodovodu je opět možné - čtěte níže Vážení spoluobčané, oznamuji Vám tímto, že po konzultaci se znojemským hygienikem ruším zákaz používání vody jako pitné. To znamená, vodu z kohoutku můžete opět používat jak k pití, tak ... (zobrazit celý článek)

Pořad bohoslužeb od 9.12. do 16.12. 2018 Křesťané v obci
[9.12.2018]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 9.12. do 16.12. 2018 Stáhněte si: Adventní duchovní obnova Adventní duchovní obnova

Listopad v MŠ Slup Aktuality z naší MŠ
[7.12.2018]

Listopade, listopade, už ti mlha světlo krade, poslední list plachtí k zemi, mráz přijíždí se saněmi. Ve čtvrtek 1. listopadu jely děti na podzimní výlet do Jaroslavic na výlov rybníku. V pondělí 12. listopadu oslavily děti svátek svatého Martina. Sníh ... (zobrazit celý článek)