Navigace

Aktuálně


Nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuálně

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Nové soubory na úřední desce

NOVÉ [22.5.2019]
Záměr prodeje

Nové články

Oznámení o zveřejnění rozpočtového hospodaření obce Slup - souhrn dokumentů - Rozpočtová opatření 4/2019, 5/2019 a 6/2019 Úřední deska
NOVÉ [21.5.2019]

OZNÁMENÍ O ZVEŘEJNĚNÍ ROZPOČTOVÉHO HOSPODAŘENÍ obec Slup IČO: 00 637 017 Zveřejnění schválených dokumentů je v souladu se zákony č. 23/2017 Sb. a č. 24/2017 Sb. v platném znění. Dokumenty rozpočtového hospodaření Obce Slup jsou v elektronické podobě zveřejněny na ... (zobrazit celý článek)

Pořad bohoslužeb od 19.5. do 26.5. 2019 Křesťané v obci
NOVÉ [19.5.2019]

Pořad bohoslužeb PDF soubor >>> Pořad bohoslužeb od 19.5. do 26.5. 2019 Stáhněte si:

Údolím na kole - Ein Tal am Rad - v neděli 2.6.2019 Aktuálně z mikroregionu DYJE a okolí
NOVÉ [17.5.2019]

Údolím na kole - Ein Tal am Rad 2019 V neděli 2. června 2019 proběhne již dvacátý ročník cyklistického závodu pro všechny, kteří mají potěšení z jízdy na kole krásnou přírodou moravského Podyjí a rakouského Pulkautal. Start je možný od ... (zobrazit celý článek)

Dětské rybářské závody - Hrádek, sobota 25. 5. 2019 Zajímavosti z okolních měst a obcí
[13.5.2019]

Rybářské sdružení Hrádek srdečně zve na tradiční Dětské rybářské závody na rybníku Stará Dyje v Hrádku, které se konají v sobotu 25. května 2019 Více informací na plakátu

Duben v MŠ Slup Aktuality z naší MŠ
[13.5.2019]

Zabubnujem na buben, vítáme měsíc duben, malovaná vajíčka, snese naše slepička. V úterý 16. dubna jely děti na výlet do Domu umění ve Znojmě, kde se zúčastnily edukačního programu Tvořivé Velikonoce. Dozvěděly se něco nového o velikonočních tradicích, koulely si ... (zobrazit celý článek)