Navigace

Z činnosti spolků a organizací


Nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuálně / Z činnosti spolků a organizací
Pohádkový karneval - 14. dubna 2018 - ohlédnutí
(06/07/18)

Pohádkový karneval

Klub matek ve Slupi při ČSŽ uspopořádal v sobotu 14. dubna 2018 Pohádkový karneval. Dvojice Mimi a Momo provázela děti zábavným odpolednem. Děti si zatančily, předvedly své krásné kostýmy a vyhrály spoustu sladkostí nebo vyzkoušely malování na obličej. A samozřejmě, tak jako v každé pohádce, nesměli chybět král s královnou. Děkujeme všem za přípravu i účast.

Libuše Mikulenčáková


(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0

Mikulášská besídka 2.12.2017 - ohlédnutí za proběhlou akcí
(12/17/17)

Mikulášská besídka 2017

Klub matek uspořádal dne 2. prosince 2017 Mikuláškou besídku. Nejprve děti shlédli rybí pohádku Vánoční kouzlo. Po představení za nimi zavítal sv. Mikuláš se svojí družinou, naštěstí žádné z přítomných dětí nebylo natolik zlobivé, aby si je čert odnesl v pytli. Po rozdání dárečků, vystoupily dítka z naší mateřské školky s vánočními koledami u stromečku, který se slavnostně rozsvítil poté, co jej pan farář posvětil.

Všichni se výborně bavili, a protože venkovní teplota klesla pod nulu, lidé se zahřívali u ohně teplým punčem nebo svařákem. Více je zřejmé z fotografií.

Děkujeme všem za účast.Vánoční besídka 2017

Libuše Mikulenčáková
Klub matek Slup(foto obec Slup)

Počet názorů na článek: 1

Čulský jarmark - 18.11.2017 - ohlédnutí za proběhlou akcí
(11/27/17)

Čulský jarmark 2017


Na letošním jarmarku, který se konal v sobotu 18. listopadu, se představili prodejci se svojí dekorativní tvorbou ze sena, keramiky, stuh, háčkovaného zboží, patchworku i z papíru.

Farmáři nabízeli své sýry, jablka, sirupy a pečené čaje. Návštěvníci mohli ochutnat víno, případně zahnat hlad rychlým občerstvením. Nejvíce si sobotní odpoledne užily děti ve tvořivých dílničkách a na závěr jarmarku i zatančili.

Děkujeme za účast návštěvníkům i prodejcům.

Libuše Mikulenčáková
Klub matek SlupČulský jarmark 2017 - pozvánka


(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0

Obsah sekce Z činnosti spolků a organizací