Navigace

Hlášení obecního rozhlasu


Nacházíte se: Hlavní stránka / Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 8.8.2018
(8.8.2018)
  • Oznamujeme občanům, že bude v sobotu 18. srpna 2018 v době od 10.00 do 12.00 hodin přistaven ve Slupi za rybárnou kontejner na velkoobjemový odpad.

  • Žádáme občany, kteří dosud neodevzdali podepsanou smlouvu o výpůjčce nádob na plast a papír, aby tak učinili co nejdříve na obecním úřadě ve Slupi. V případě potřeby bude smlouva nově nachystána k podpisu na obecním úřadě.

  • Ve čtvrtek 2.8.2018 ráno se v Oleksovičkách ztratil pes – plemene westík, slyšící na jméno Scooby (Kuba). Prosíme vás o pomoc s nalezením a návratem domů. Odměna jistá! Informace volejte na 702079141.

  • Oznamujeme občanům, že v době od 13.-24.srpna 2018 bude uzavřen Obecní úřad ve Supi z důvodu dovolené. V neodkladných záležitostech lze kontaktovat pana starostu na tel. čísle: 604 238 675

  • Místní knihovna Slup oznamuje, že v červenci a v srpnu bude uzavřena. Žádáme čtenáře, aby odevzdali zapůjčené knihy na obecní úřad

  • Oznamujeme občanům, že MUDr. Karel Hulán v červenci a srpnu ve Slupi neordinuje