Navigace

Hlášení obecního rozhlasu


Nacházíte se: Hlavní stránka / Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 4.6.2018
(4.6.2018)
  • Sportovní fotbalový klub a čulská chasa pořádají DĚTSKÝ DEN v sobotu 9. června ve 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Slupi. Můžete se těšit na odpoledne plné her, sladké odměny, skákací hrad, malování na obličej, jízdu na koni, disciplíny se zvířátky a velkou čulskou ZOO. OBČERSTVENÍ pro děti i dospělé zajištěno, párek v rohlíku a limonáda pro děti zdarma, VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

  • Obecní úřad Slup zve všechny občany v neděli 10.června od 09:00 hodin na cyklo výlet pro celou rodinu – Údolím na kole . Trasa vede českým a rakouským pohraničím. Na cestě je připraveno celkem 18 razítkovacích stanic a startovat můžete na jakékoliv z nich. Na startu obdržíte registrační kartu, do které budete na jednotlivých stanicích dostávat razítka. Ve Slupi je razítkovací stanoviště na cykloterase u pana Lišky. Občerstvení bude zajištěno. Nezapomeňte cestovní pas, nutno nasbírat alespoň 5 razítek v razítkovacích stanicích.Cíl je v rakouské obci Pfaffendorf, kde se bude od 16:00 hodin losovat z dodaných razítkovacích karet jednotlivých účastníků.