Navigace

Aktuálně


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Nové soubory na úřední desce

NOVÉ [16.11.2018]
Pozvánka ZO Slup

Nové články

Hlášení rozhlasu 19.11.2018 Hlášení obecního rozhlasu
NOVÉ [19.11.2018]

Obecní úřad ve Slupi zve všechny občany na veřejnou schůzi Zastupitelstva obce Slup, která se koná v pondělí dne 26. listopadu 2018 v 18.00 v zasedací místnosti Obecního úřadu ve Slupi . (Program je vyvěšen na e-desce a informačních deskách ... (zobrazit celý článek)

Pozvánka na Mikulášskou besídku - 1.12.2018 Z činnosti spolků a organizací
NOVÉ [19.11.2018]

Klub matek ze Slupi srdečně zve na Mikulášskou besídku v sobotu 1. prosince v 15.00 hod v KD Slup více informací na plakátu

Výsadba ALEJE REPUBLIKY - sobota 24.11.2018 Informace obecního úřadu
NOVÉ [19.11.2018]

Pozvánka na účast při výsadbě ALEJE REPUBLIKY v sobotu 24.11.2018 od 14 hod. více informací na letáku leták PDF >>>

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení - Vedoucí stavebního úřadu v obci Jaroslavice Informace obecního úřadu
[9.11.2018]

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Starosta obce Jaroslavice vyhlašuje v souladu s ust. § 4 a 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, výběrové řízení ke vzniku pracovního poměru – vedoucího stavebního úřadu na pozici Vedoucí stavebního ... (zobrazit celý článek)