Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Jak jsme slavili narozeniny
(11/02/09)

Děti z MŠ Slup slaví narozeniny spolu se svými kamarády

I oslavy patří k běžnému životu, byť jsou jeho možná nejpříjemnější stránkou. Správně pogratulovat k narozeninám svému kamarádovi, ale třeba i rodičům, příbuzným a známým vyžaduje určitou dovednost a mnohdy ta rozhodne o míře radosti příjemce gratulace. Volba dárku, drobnosti, nebo pohoštění i vlastní oslava s krájením dortu se určitě budou v dalším životě hodit.

Děti z Mateřské školy v obci Slup s tím zřejmě nebudou mít v budoucnu problémy, jelikož v rámci jejich vzdělávání není ani tato oblast mezilidských vztahů ponechána náhodě.


FOTO paní učitelka Sapíková

Děti ze školky oslavily spolu s Vítečkem jeho třetí narozeniny.
(10/10/09)

Podzim ve školce

Paní učitelky z MŠ připravily pro děti podzimní výzdobu - DÝŇOVÉ SKŘÍTKY. Děti si potom vyrobily s pomocí paní učitelek zvířátka z kaštanů, dýňové strašidýlka, ježečky, dráčky a různé motivy, které patří k podzimu.

Tato hezká podzimní výzdoba tak společnými silami zdobí naši malou školičku.

Fotky: paní učitelka Sapíková z MŠ Slup

Školka je po prázdninách opět plná dětí
(09/27/09)

Hurá opět do naší školky

Děti z Mateřské školy Slup se opět sešly na začátku školního roku v plném počtu. Věříme, že se jim v naší školičce bude líbit i v tomto roce a budeme se o to ze všech sil snažit.

Kolektiv MŠ Slup

Foto paní učitelka Sapíková

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ