Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Děti se chystají na den maminek
(05/06/10)

Děti z MŠ Slup si užívají jaro především venku v přírodě. Nezapomínají ani na své maminky, které mají v neděli svátek. Společně s učitelkami připravily maminkám k jejich svátku různé drobné dárečky, které mají zatím vystavené ve školce. ale Naučily se i básničky, které jim přednesou.

Děti mají rády pampelišky,které každý rok hlásí příchod jara a tak si nakreslily obrázky, kde se koníci prohání po louce rozkvetlé pampeliškami. A také nezapomínají popřát svým kamarádům k narozeninám.


(foto MŠ Slup)

Výlet za zvířátky
(04/13/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi se učí poznávat domácí zvířátka nejen z knížek, ale i tím, že je osobně navštěvují v jejich domácím prostředí.

Tuto možnost měly v pátek 1. dubna 2010 v sousední vesnici Oleksovičky u pana Řezníčka, kam se za kůzlátka došly podívat pěšky.

Děti si s nimi pohrály, pohladily si je a vydaly se jarní procházkou zpět do školky.

Fotky paní učitelka Sapíková

Děti vynášely Morenu
(03/24/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi šly ve čtvrtek 18.března 2010 vynášet Morenu, aby tak přivítaly přicházející jaro.

Morenu připravila paní učitelka, a spolu s dětmi ji společně hodily do vody, aby dlouhá zima konečně odplula a nastalo všemi dlouho očekávané jaro. >>> Více o tomto zvyku

Blíží se Velikonoce, děti si už chystají výzdobu a nezapomínají ani na své kamarády.

Foto: paní učitelka Sapíková

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ