Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Oslavy dne dětí v naší MŠ
(06/09/10)

DĚTSKÝ DEN S FANYNKOU Z KOUZELNÉ ŠKOLKY

V pátek 04.06.2010 měly děti z Mateřské školy ve Slupi oslavu při příležitosti MDD, který pro ně připravily jejich učitelky. Dopoledne bylo plné her a soutěží.

Pro nepřízeň počasí měly oslavu ke dni dětí opožděně, ale dětem to vůbec nevadilo. Na každého čekala sladká odměna a diplom za splněné úkoly.

A jak je vidět z fotografií, tak děti ve školce vůbec nelení, jejich výzdoba je ve školce každý týden jiná. Pochvala patří nejen dětem, ale i učitelkám za útulné prostředí v naší malé školičce.

(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0

Děti se chystají na den maminek
(05/06/10)

Děti z MŠ Slup si užívají jaro především venku v přírodě. Nezapomínají ani na své maminky, které mají v neděli svátek. Společně s učitelkami připravily maminkám k jejich svátku různé drobné dárečky, které mají zatím vystavené ve školce. ale Naučily se i básničky, které jim přednesou.

Děti mají rády pampelišky,které každý rok hlásí příchod jara a tak si nakreslily obrázky, kde se koníci prohání po louce rozkvetlé pampeliškami. A také nezapomínají popřát svým kamarádům k narozeninám.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0

Výlet za zvířátky
(04/13/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi se učí poznávat domácí zvířátka nejen z knížek, ale i tím, že je osobně navštěvují v jejich domácím prostředí.

Tuto možnost měly v pátek 1. dubna 2010 v sousední vesnici Oleksovičky u pana Řezníčka, kam se za kůzlátka došly podívat pěšky.

Děti si s nimi pohrály, pohladily si je a vydaly se jarní procházkou zpět do školky.

Fotky paní učitelka Sapíková
Počet názorů na článek: 0

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ