Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Rozloučení s budoucími školáky a oslava narozenin v předstihu
(07/01/10)

Hurá na prázdniny!

Protože některé děti slaví narozeniny o prázdninách, tak se jejich kamarádi rozhodli, že jim popřejí ještě ve školním roce. Současně se rozloučili s těmi, kteří již školku opustí natrvalo a stanou se školáky.

Na rozloučenou se školkou dostali budoucí prvňáčci upomínkové předměty. Pak již je poslední společná fotografie a hurá na prázdniny.

(foto MŠ Slup)

Výlet do školy a školky ve Strachoticích
(06/29/10)

BUSem tam, pěšky zpět

Ve středu 23.06.2010 si připravily učitelky z MŠ Slup pro své děti netradiční výlet.Do Základní školy ve Strachoticích se jelo autobusem a zpátky domů pěšky letní procházkou.

Nejen, že navštívily děti v jejich třídách, ale podívaly se i na jejich hřiště a trošku si tam zasportovaly.

Za základní školou je mateřská škola, kterou naše navštívily rovněž. Sice jen na jejich hřiště, ale to jim úplně stačilo. Chvilku si pohrály a vydaly se pěšky zpět do své školky, kde na ně čekal dobrý oběd.


(foto MŠ Slup)

Děti v MŠ soutěžili ve znalosti písniček
(06/23/10)

V úterý 15.06.2010 přijela za dětmi do školky Pojízdná hudební produkce. Představení se dětem moc líbilo, protože byly i jeho součástí.

Vznikla čtyři družstva, která potom mezi sebou soutěžila. Každému družstvu byla puštěna písnička a děti měly za úkol uhádnout ze kterého večerníčku nebo pohádky písnička je. Na konci je čekalo vyhodnocení.

Děti se skvěle bavily a celé netradiční dopoledne si užily.

(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ