Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Zima venku - teplo ve školce
(12/24/10)

I v předvánoční čas došlo na tradiční oslavy narozenin prosincových dětí školky. Navzájem si popřály a daly si drobné dárky.

Děti z Mateřské školy ve Slupi využily nadílky sněhu a udělaly si krásnou zimní procházku v zasněžené krajině.


(foto MŠ Slup)


Návrat kostelní věže za účasti dětí MŠ
(12/17/10)

Děti z MŠ Slup se v úterý 07.12.2010 přišly podívat společně s ostatními obyvateli jak se kostelní věž vrací zpět na své místo. Podívaná to byla úžasná a dětem se moc líbila.


(foto MŠ Slup)

Mikuláš naděloval v naší školce
(12/05/10)

Mikuláš 2010

čertík Bertík Mikuláš čertík Bertík

V pátek 3. prosince navštívil SVATÝ MIKULÁŠ se svojí družinou děti z MŠ Slup. Děti Mikuláše očekávaly a tak se na něj pečlivě připravily.

Mikuláš si volal každého zvlášť, aby se zeptal jestli celý rok nezlobil. Každý přednesl básničku nebo zazpíval písničku a Mikulášův pomocník anděl je odměnil balíčkem, který byl plný sladkostí.

Potom mu děti zazpívaly písničky a společně si i zatančily. Neposedný čertík Bertík se přidal taky, i když se ho děti ze začátku bály, když zjistily že je hodný, dovolily mu aby si s nimi taky zatančil.


(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ