Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Jarní procházky dětí MŠ
(04/26/11)

Děti z MŠ Slup se v úterý 19.dubna 2011 za krásného slunečného počasí vydaly pěšky do sousední vesnice Oleksovičky k panu Řezníčkovi, aby se podívaly jako každé jaro na nově narozená kůzlátka. Při zpáteční cestě se rovněž podívaly na ovečky, které pobíhaly venku. Udělaly si nejen krásné fotky u rozkvetlých stromů a zlatého deště, ale i u zvířátek, které má doma už jen málokdo.


(foto MŠ Slup)

Zasaď strom z Národního parku Podyjí - akce k dvacetiletému výročí NP Podyjí
(04/21/11)

Národní park Podyjí slaví 20 let svého trvání.

V rámci akce " Zasaď strom z Národního parku Podyjí" zasadily děti z mateřské školy ve Slupi u Národní kulturní památky - Vodního mlýna dub z Národního parku Podyjí. Bude jim připomínkou jejich mládí. Další duby byly zasazeny při vjezdu do Oleksoviček.


(foto MŠ Slup)


První jarní den v duchu tradice.
(03/25/11)

Jaro je tady

Děti z Mateřské školy ve Slupi se nemohly dočkat prvního jarního dne. Paní učitelka vyrobila dětem Morenu a za krásného prvního slunečního jarního dne ji šly hodit do vody, aby už konečně takto odehnaly zimu a přivítaly probouzející se jaro.

Výtvarná činnost dětí naší školky je již ovlivněna pěkným jarním počasím a pomalu se začínáme připravovat na Velikonoce. Nechybí ani tradiční oslavy narozenin, ze kterých přinášíme pár snímků.

Naše děti se rovněž účastnily svým vystoupením na kulturní akci pořádané obcí pro seniory.
více informací >>>


(Foto paní učitelka Sapíková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ