Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Podzimní dny ve školce se krátí
(11/22/11)

Děti z MŠ Slup si i nadále užívají příjemné podzimní dny procházkou po okolí. Nezapomínají však na své kamarády, kteří mají narozeniny ani na Svatého Martina, který bohužel na bílém koni nepřijel. Při této příležitosti si upekly společně s učitelkami krásné voňavé perníčky a udělaly si krásnou výzdobu.

Už se všichni těšíme na advent a vše s ním spojené. Již v sobotu 26.listopadu si rozsvítíme vánoční stromeček. Mikuláš (ale i čerti), Vánoce a dárky to spolu s překrásnou vánoční výzdobou budou témata blížících se prosincových dnů.

(foto p. uč.Sapíková, MŠ Slup)

Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské škole..
(10/11/11)

I tak je možno vzpomínat na léta strávená v tomto předškolním zařízení. Pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na svoje životní začátky připravil pan Petr Řezníček fotografie z kroniky Mateřské školy ve Slupi.

Podzimní barvy v naší školce
(10/10/11)

Děti z MŠ ve Slupi si užívají podzim plnými doušky. Chodí do příjemně zbarvené přírody, kde čerpají inspiraci na výzdobu své malé školky. Vyrábějí zvířátka z kaštanů, dýňová strašidýlka a jiné drobnůstky.


(foto MŠ Slup, p. Sapíková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ