Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Mikuláš zavítal do  mateřské školky
(12/12/11)

Mikuláš 2011

V pátek 02.02.2011 navštívil děti z Mateřské školy Mikuláš se svojí družinou. Přišel se po roce zeptat jestli děti splnily to co mu před rokem slíbily.

Volal si k sobě jedno dítko za druhým, každé mu předneslo nebo zazpívalo písničku a za odměnu si odneslo balíček se sladkostmi. Potom si všichni společně zazpívali a zatančili.


(Fotografie paní učitelka Sapíková)

Podzimní dny ve školce se krátí
(11/22/11)

Děti z MŠ Slup si i nadále užívají příjemné podzimní dny procházkou po okolí. Nezapomínají však na své kamarády, kteří mají narozeniny ani na Svatého Martina, který bohužel na bílém koni nepřijel. Při této příležitosti si upekly společně s učitelkami krásné voňavé perníčky a udělaly si krásnou výzdobu.

Už se všichni těšíme na advent a vše s ním spojené. Již v sobotu 26.listopadu si rozsvítíme vánoční stromeček. Mikuláš (ale i čerti), Vánoce a dárky to spolu s překrásnou vánoční výzdobou budou témata blížících se prosincových dnů.

(foto p. uč.Sapíková, MŠ Slup)

Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské škole..
(10/11/11)

I tak je možno vzpomínat na léta strávená v tomto předškolním zařízení. Pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na svoje životní začátky připravil pan Petr Řezníček fotografie z kroniky Mateřské školy ve Slupi.

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ