Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Únorové zastavení ve školce
(02/23/12)

Únor bílý děti sílí...

Dlouhá zima a množství sněhu, spolu s chladnými dny jsou sice starostí pro dospělé, ale většinou velkou radostí pro děti. Sportovní aktivity venku, procházky, koulování a pobyt na čerstvém vzduchu je jistě příjemnou alternativou k pobytu ve vyhřátých prostorách naší školky.

I tam se ale lecos děje. Děti reagují na svět kolem a masopustní merendy a karnevaly se staly jejich inspirací pro výtvarné projevy. Tradiční výchova ke společenskému chování při oslavách narozenin kamarádů probíhá v režii vodnářů a ryb.

Prostě v naší školce se pořád něco děje. Už se ale trochu začínáme těšit na jaro a s ním přicházející teplo a rozpuk přírody.


(foto MŠ Slup)

Vánoce v MŠ Slup a PF 2012
(12/27/11)

Vánoce 2011

V úterý 20.12.2011 si udělaly děti z mateřské školy ve Slupi vánoční besídku. Ježíšek jim nadělil dárečky o něco dříve, aby si jich užily ještě před vánočními prázdninami. Děti měly z nových hraček obrovskou radost.

Vánoce

Kolektiv MŠ ve Slupi přeje všem hezký závěr roku a do nového roku zdraví a hodně úspěchů.


(foto - paní učitelka Sapiková)

Mikuláš zavítal do  mateřské školky
(12/12/11)

Mikuláš 2011

V pátek 02.02.2011 navštívil děti z Mateřské školy Mikuláš se svojí družinou. Přišel se po roce zeptat jestli děti splnily to co mu před rokem slíbily.

Volal si k sobě jedno dítko za druhým, každé mu předneslo nebo zazpívalo písničku a za odměnu si odneslo balíček se sladkostmi. Potom si všichni společně zazpívali a zatančili.


(Fotografie paní učitelka Sapíková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ